Hirdetés

2019. augusztus 22., csütörtök

(#1) Bsony

Bsony
(tag)

Na ez már pofás, a laptop nem jött be.

(#2) banhammer

banhammer
(veterán)

Teszt mikor lesz?

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#3) sing1ep1ayer

sing1ep1ayer
(őstag)

Tényleg pofás, de még mindig picit drágák ezek a kis táblagépek.

(#4) Tomy Yayo válasza sing1ep1ayer (#3) üzenetére

Tomy Yayo
(senior tag)

Most így hirtelen nem 100%, de szerintem egy ipad2-nél olcsóbb. És szerintem sokkal jobb. Kérdés milyen működés közben. Ha sikerült jól optimalizálni, és nem estek a Motorola XOOM hibájába, akkor simán jobb választás az almánál.

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

(#5) Gusztáv

Gusztáv
(addikt)

Na ez tényleg pofás lett. A vas rendben van nagyon, mondjuk egy akkus üzemidőre kíváncsi lennék.

Laci

(#6) devast

devast
(addikt)

Még egy kaptafa honeycomb tablet. Kezdem azt hinni, az összes gyártó ugyanott/ugyanazt gyártja kínába, csak a végén más burkolatba teszik, meg a saját androidjukat dobják rá :DDD

(#7) leslieke

leslieke
(Jómunkásember)

Az ára egész jó, de mire ideér, már nem lesz ilyen barátságos.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#8) lujó55 válasza leslieke (#7) üzenetére

lujó55
(őstag)

Sajnos ez igaz. Pedig nagyon tetszik. :K

(#9) Zodicus válasza leslieke (#7) üzenetére

Zodicus
(senior tag)

Ez ebben a formában mindig igaz... :W

(#10) Tigerclaw

Tigerclaw
(veterán)

Én továbbra is tartalomáruházat várok az android vonalra, nem X ezer appot.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#11) Jarod1

Jarod1
(addikt)

pöpec gépnek néz ki

Nem igérek semmit..... de azt betartom..

(#12) Surfym@n válasza Tigerclaw (#10) üzenetére

Surfym@n
(senior tag)

hmmm... tartalomáruház...

ha tartalom alatt képeket, videókat, zenéket értesz, akkor az én "tartalmaim" otthon csücsülnek egy 2 tb-os NAS-on.

És még sztem sok honfitársunk van ezzel így :)

főleg akinek egy zöld μ figyel az óra mellett (pl: egyetemisták... ;] )

28 év és 2.8-as rekesz felett már nincs mese... !

(#13) flexxx2

flexxx2
(senior tag)

Ez jól néz ki, 90ért meg is érné annak aki ennyiért vesz telefont.

(#14) Gusztáv válasza Tigerclaw (#10) üzenetére

Gusztáv
(addikt)

Pontosan milyen tartalmat nem tudsz letölteni egy androidos gépre? Max annyi a probléma, hogy nem egy helyről tudod beszerezni, hanem pár független boltból. A jogvédők marhasága miatt meg mo.-n pl zenét úgysem tudsz letölteni még Itunes-ról sem, csak ha kiugrasz Ausztriába giftcard-ot venni.

Laci

(#15) leslieke válasza flexxx2 (#13) üzenetére

leslieke
(Jómunkásember)

Annyiért valóban megéri megvenni. De nem annyi lesz.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#16) csendes

csendes
(őstag)

Ebben is 1 GB RAM lesz, mint a Xoom-ban? Nem értem, hogy miért kell Android (még a Honeycomb is inkább telefonra való) ezekre, ilyen hardverrel bármelyik linux disztribúció elfut rajta,

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#17) Duree

Duree
(veterán)

Hát elsöre azt mondom ez az a tablet amit szívesen megvennék.Minden benne van amit akarnék egy ilyenbe,de azért mindeképpen kellene látni,hogy milyen a kijelzöje,mert sokat ronthat az összképen egy gyenge kijelzö.A másik 450 dollár nem sok,de mire elér hozzánk,tudjuk,hogy ez sokkal több lesz,kérdés mennyivel,mert ha sokkal akkor felejtös a dolog

Notebook javítás alaplap szinten, csatlakozók , chipset , smd csere. Kijelző és káva javítás, csere

(#18) ddekany válasza Duree (#17) üzenetére

ddekany
(addikt)

"450 dollár nem sok"

Nem? Az csak simán USD->HUF átváltással is már 80e Ft... Persze a végleges ár 100e fölött lesz simán. Meg vannak ezek huzatva. Pontosabban a vásárlók, mert nyilván azért ennyi, mert elkel így is. (Nehezen tudok attól elvonatkoztatni, hogy rendes notebook-ok vannak ilyen áron, és mégis megéri őket gyártani...)

(#19) leslieke válasza ddekany (#18) üzenetére

leslieke
(Jómunkásember)

Mindent megéri gyártani, amire van kereslet.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.