Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alpi.

    addikt

    Helyzetjelentés !
    A gép köszöni szépen, kiváló formában van ! A vga halt meg a konfigból ! (egy passzív hűtéses X850-es :B )
    Ha már így belekezdtem a múltidézésbe, úgy gondoltam hajlítok valami hasonló konfigot, mint anno. 8800 Gts-em nem lévén, a nagy testvért, egy Gtx-et tettem be. A ramokat lecseréltem egy 2x1-es Super Talent kittre. Igaz ezzel távolodtam az egykori konfigurációtól kicsit, de 2 Gb azért jól jön.
    Nekiálltam beállítgatni a lapot, nagyjábol olyasmi setup-ra törekedtem, amit 24/7-re is használni lehetne, semmi kiugróan magas fesz, semmi extrém csak az a határ, amikor már érezhetően gyorsabb, de a hőfokok, feszek még szép, alacsony értéken tarthatóak. Mennyire jó kis lap ez ! Pofonegyszerű a kezelése, a legalapvetőbb dolgokat állítgathatjuk csak bár ami fontos, az mind konfigurálható is ! És mekkora szívvel megy ! Olyan könnyedén hajtja végre minden egyes újabb lépcsőjét a tuningolásnak, mintha alapórajeles beállítás lenne. Átírok egy-két értéket bios-ba, F10 + enter és postol is, pikk-pakk winbe van ! Megmosolyog, hogy csak ennyihez volt bátorságom és már sürget a következő emelésre ! :K Könnyen bele lehetne feledkezni, de tartom magam a tervhez és megállok 420 fsb-nél. Már ez is több, mint +50% -os órajel a processzornál :D , de kb. idáig bírja Nb feszített rammal. Feljebb már újabb egy tized voltot kéne rányalnom a homlokára, de most nem ezért jöttünk ! ;)
    Ezzel a konfiggal szépen megméregettem, miket tud !

    Bios :

    Ezek meg az eredmények vegyesen :

    [ Szerkesztve ]

    https://www.youtube.com/channel/UCbJjHfBdTsUw3UJAFr-5Gsg

Új hozzászólás Aktív témák