Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kansas

    addikt

    válasz freezer922 #184 üzenetére

    Azért a teljesítményigénye lényegesen(harmadával) alacsonyabb, mint a 1440p-nek...:) Egyébként olyan monitorban én is gondolkodtam egy ideig, csak visszarettentem a támogatottság kapcsán, főleg a régebbi játékok esetén.

    (#179) Gunz4Hire : "Nem arról volt szó, hogy pontosan mi az, ami az, ami az, amirol tarsalogtunk hanem maga a tény, hogy irreális pénz elérni" Ahogy fentebb is láthatod, ha nem mindenki ugyanazt érti alatta, nem feltétlen áll meg az állítás. A 2560x1080-nak elméletben 33%-kal több a teljesítményigénye a 1080p-hez képest(kivéve, ha 1440p-ben renderelődik, aztán croppol, állítólag van olyan játék, ami így csinálja), a 1440p-nek pedig 78%-kal. Azért nem mindegy, hogy egy RX590 is elég, vagy Vega64 kell(ha mondjuk abból indulunk ki, hogy egy RX480/580 vagy GTX1060 elég a 1080p-hez)

    Azzal természeresen egyetértek, hogy rohadtul felmentek a VGA árak, de még mindig jobb most a helyzet, mint a bányászláz idején, amikor 150e-ért mentek az RX480-ak, már ha kaptál egyáltalán...

    [ Szerkesztve ]

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

Új hozzászólás Aktív témák