Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wasd1623

    csendes tag

    válasz Habugi #48 üzenetére

    Miért regisztráltam volna ezért? 10 éve regeltem már, csak most kezdtem el posztolni.
    Mi nevetséges abban amit írtam? Ezt nem én mondom, hanem a mainstream science(a részt amit idéztél)
    Van ellenérved is vagy csak egy röhögcsélős smiley-ra futotta? Minél nagyobb hülyeséget írok, annál könnyebb cáfolni, nem?

    "Azzal vádolsz másokat hogy el sem olvassák amit írsz illetve nem nézik meg a videókat melyeket linkelsz, ugyanakkor még mindig nyomod a gömbös hülyeséget, holott utoljára egy postal korábban írták le neked amit általános iskolában is elmondtak, miszerint geoid."

    És? Ha azt tanítják háromszög alakú a föld akkor tényleg háromszög alakú? Komoly érv..

    "Becsípődtél ezzel a Balatonos "kísérlettel" pedig bőven van rá magyarázat ha az ember hajlandó és/vagy kompetens nem csak egy segglyuknyi résen át szemlélni az őt körülvevő valóságot vagy azt amit annak tart/hisz"

    Akkor magyarázd, kérlek.

    Egyébként korább írtam már, nem vagyok laposföldes csak nem birom cáfolni a kísérletüket, ezért kíváncsi vagyok mi az igazság és emiatt ideposztoltam hátha ti tudjátok cáfolni őket

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák