Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FoxiestFox

    félisten

    Igazából én nem értem, mire jó ez a gép.
    Ilyen vékony házba nem lehet normális hűtést építeni egy ennyire erős processzornak, nem beszélve arról, hogy az ereje is fölösleges, amíg nincs mellette legalább egy normális, dedikált memóriás, legalább középkategóriás gpu..
    Multimédiára és netre overkill, játékra (még alacsony beállításokkal is, natívra főleg) pedig elégtelen.
    Dolgozni feltételezem nem ezen akarnak majd a grafikusok (a felbontásán kívül sok előnye nincs ennek a kijelzőnek), tervezők sem.
    Az, hogy egy 600k-s gépnél újkorában lötyög a zsanér, az mi? :DDD
    És itt nem mentség a kialakítás, hogy részben arra fekszik fel a vas, mert ez csak azt indokolná, hogy még masszívabbra tervezzék..
    A raid-ben hajtott ssd nagyon király, de értelme szintén nem sok van, mikor egy darab is ellátná a feladatát, és aligha venné észre az ember azt a pár másodpercet mondjuk rendszerbetöltésnél.

    Tehát ha az Asus azért csinálta ezt a gépet, mert "ilyet is tud", én ezt nem reklámoznám a helyükben, hiszen egy high-end procit egy hajszálvékony vasba zsúfolni az Apple például elég régóta tud..

Új hozzászólás Aktív témák