Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Volt asrock nettop-om, az is ennyibe fájt anno, igaz az még i3 procival volt szerelve, na mindegy nem is ez a lényeg. A lényeg hogy abban is ilyen hűtés volt, és csak 1db vinyó volt benne, viszont a tetejét le kellett vennem mert iszonyúan hangos volt néha, nem tudom hogy ez a gép milyen hangos lehet a 4 vinyóval, illetve hogy az a 4 vinyó mennyire forrósodhat ott egymáson, de nem is akarom tudni. Saját tapasztalat hogy nem éri meg ilyen gépet venni szerintem. Drága, körülményes a bővítés (már ha lehet bővíteni), nem elegendő a hűtés (pláne 4 vinyóval). Az egyetlen ami mellette szól az hogy kicsi, de akkor inkább egy laptop meg egy NAS, vagy egy pici asztali gép (corsair 250D).

    Én saját tapasztalat alapján nem ajánlanám senkinek, ár/érték arányban (szerintem) nem a legjobb választás. Aki meg csak filmezni és netezni akar annak egy médialejátszó a legjobb választás, és elég sok médialejátszóba lehet tenni 3,5" HDD-t, amiből egy 6TB-s bőven elég szerintem, és akkor nem kell 4db 2.5" HDD-vel szerencsétlenkedni.

    [ Szerkesztve ]

    A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

Új hozzászólás Aktív témák