Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nyunyu

    félisten

    válasz hemaka #11 üzenetére

    Nem akartam ennyire durván fogalmazni, de a billzet hátuljának kialakítását elnézve a megboldogult Cherry MXB2-m jutott az eszembe, ami Cherry első próbálkozása volt a kínai piacra betörésre 5-6 éve.
    Nyilván a helyi konkurenciával való versengésben ők a minőséget áldozták be, kb. a mostani egypálcás L billzeteket idéző vastagságú, második szétszerelésnél kettétörő ház, fixen a törésgátló után megtörő olcsó kábel jellemezte.

    Csak azért a billzetért 14-15k-t kért a hong kongi webshop 5 éve, ahonnan újonnan rendeltem...

    Másik ami feltűnt: érdekes színe van az MX RGB REDnek, elsőre valami utángyártott kínai kapcsolónak néztem a narancs színe miatt.
    Viszont a fotókon elég nehezen vehető ki az átlátszó polikarbonát kapcsolótetőn a beleöntött logó, LEDdel ellentétes oldalon (képen alul) kéne lennie egy Cherry feliratnak, de egyáltalán nem tudom kisilabizálni.
    [szerk:] Sokadszorra megnézve a W gombon kivehető fejjel lefele a cseresznyefürt, meg az Y szára, de nagyon csillog a polikarbonát.
    (Logó+felirat helyét, irányát az egyenesen álló kapcsolókra tervezték 26 éve, nem a tizenévvel később felmerült új igényekre, amikre viszonylag egyszerű megoldást kínált az építsük be fejjel lefele hasraütés, nem kellett CRrel bajlódni, amit úgysem fizet ki a megrendelő.)

    [ Szerkesztve ]

    Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Új hozzászólás Aktív témák