Hirdetés

2019. április 20., szombat

(#1) zolee5016

zolee5016
(őstag)

olcsó és innovatív.....
ja nem.. ;]
A Noctua venti jól hangzik ,de a pumpa vajon kinek a gyermeke..azért az fontosabb alkatrész...

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#2) csicso82 válasza zolee5016 (#1) üzenetére

csicso82
(PH! nagyúr)

:Y

Kb. fele ennyiért okés.

(#3) QwErTy42

QwErTy42
(PH! addikt)

Mocsok drága és még csak nem is kiemelkedő. Ahogy írták, olcsóbban jobbat is lehet kapni. Egy átcímkézett valamiért meg a csili vili körítésért ennyit kérni. Hát van bőr... :Y
Ennyiért már lehet építeni is, ugye? Javítsanak ki a szakik, ha tévedek!

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#4) HELLAFLUSH

HELLAFLUSH
(senior tag)

nagyon lehúzós lett az Asus mostanság...

Origin/PSN: hellaflush0818

(#5) snecy20

snecy20
(PH! kedvence)

Sejthető volt a túlárazottság mértéke... ha az ember vesz egy átlagosabb AIO-t, a képeken látható Noctua ventikkel, még úgy is fényévekkel olcsóbbra kijön, mint így.

Az átlag vásárló azt sem tudja, hogy a processzornak van úgynevezett hőmérséklete.

(#6) XuChi

XuChi
(PH! addikt)

Pofátlanság amit az Asus művel mostanság. Remélem ennek a szoftvere is telepít néhány vírust / kiskaput a gépre :R

(#7) Cyberboy42

Cyberboy42
(senior tag)

Azért az tetszik hogy a Noctuával boronálódtak össze.

...A teknős ezután pszichoanalitikusként kezeli az identitászavaros krokodilt...

(#8) Duracellm...

Duracellm...
(PH! kedvence)

Nagyon korrekt, ha onnan nézzük hogy 2db 8-10 ezer forintos ventillátor kell hozzá, hogy egy elvárható szintet nyújtson, akkor már nem is olyan vad ez a kiépítés.

Gazdag pattanásos gyerekeket át lehet vele verni. ;)

(#9) arn

arn
(PH! nagyúr)

ezeknek a megoldasoknak van ertelme egy nagyobb leghutes mellett?

RETRO HW-t veszek (VLB, Pentium, Tseng, GUS, Roland, etc)

(#10) Walter_White

Walter_White
(senior tag)

:Y .... Még hozzáteszek egy minimálisat és kijön belőle egy épített viz...

Asrock X470 Taichi -Ryzen7 2700X@EK-Supremacy EVO - G.Skill RipjawsV 16GB@3466@1.41V - ADATA GAMMIX S11 250GB M.2 NVME - ADATA SX6000 128GB M.2 NVME - VGA:GainWard 1080Ti Golden Sample@EK-FC GeForce GTX FE - Thermaltake CoreX9

(#11) Duracellm... válasza arn (#9) üzenetére

Duracellm...
(PH! kedvence)

Abban az esetben jön jól egy ilyen AIO, ha valaki képtelen megcsinálni a szellőzést, akkor jobb értékeket produkál, mint egy jobb léghűtő, plusz a szellőzésre is rásegít.

(#12) hommeros

hommeros
(őstag)

Asus-nál mostanában úgy mehet az árazás, hogy mondj egy számot 40 és 100 között!

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#13) Duddi

Duddi
(fanatikus tag)

Ez már teszt!
Minden elismerésem szép munka!

(#14) Synthwave válasza Duracellm... (#11) üzenetére

Synthwave
(HÁZIGAZDA)

Csak a VRM-ekről kell érdemben gondoskodni.

Amúgy egy Celsius S36 az elég vidám dolog szerintem. Nyilván nem custom Alphacool loop, de ár/értékben eléggé ott van.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx & Glide 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#15) antikomcsi

antikomcsi
(PH! kedvence)

Azért kicsit vastagon fogott a ceruza.

Egy CM AiO fele ennyiből is hozza ugyan ezt a szintet. A 360-s CM egyes tesztek szerint a H150i-nél is jobb, csak ezt a nyüves karácsonyfa világítást ne erőltetnék.

(#16) D1Rect

D1Rect
(PH! félisten)

Közel 100eFt-ért lehet inkább érdemes egy jobb VGA-t venni, hogy a rendszer jobb teljesítményt nyújtson. Vagy komplett másik platformot...

"Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük. " - 2011

(#17) h-yle

h-yle
(PH! addikt)

LOL :DD

Ugyan azt az Asatek hűtőt most megvehetem 3x annyi pénzért mint máskor. Irány a bolt! :K :N

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#18) Geller72

Geller72
(PH! kedvence)

ROG= Régen Olcsóbbak voltatok G**ik. ;] :P .

[ Szerkesztve ]

MJX Bugs 3 Mini FPV kamerával dobozában, 3 töltéssel eladó. Eachine Micro Skyhunter PNP, Gemfan Hulkie 2040-3, Gemfan 3035BN prop szettek. Érd: PM

(#19) GreatL válasza D1Rect (#16) üzenetére

GreatL
(fanatikus tag)

Van amikor már nem tudsz gyorsabb cuccot venni... azt meg egyszerűen muszáj már vizezni. Én is így jártam cpu és gpu fronton is. Az aktuálisan legolcsóbb AIO-kat vettem. A CPU Arctic Freezer (=Asetek), a GPU meg Alphacool (=Nemtudommicsoda).

i7-4790K | Giga RTX 2080 Ti WF OC | Xiaomi Redmi Note 3 Pro

(#20) Geller72 válasza GreatL (#19) üzenetére

Geller72
(PH! kedvence)

..És azt már 20k körül meg lehet venni CPU-ra. Nagyon nem mindegy, hogy 20k valami, vagy 80... :U .Mert hogy 4x nem jobb akármilyen ventivel, meg pumpával, az is biztos. Főleg, ha a piac 98%-a ugyanazt licenceli.. :D.

MJX Bugs 3 Mini FPV kamerával dobozában, 3 töltéssel eladó. Eachine Micro Skyhunter PNP, Gemfan Hulkie 2040-3, Gemfan 3035BN prop szettek. Érd: PM

(#21) XuChi válasza Geller72 (#18) üzenetére

XuChi
(PH! addikt)

Rettenetesen Ocska G**ci.....

(#22) haxiboy válasza arn (#9) üzenetére

haxiboy
(PH! kedvence)

Csak akkor van az AIO-nak értelme - szerintem - ha kis helyről kell eljuttatni máshova a hőt. Nagyobb gépháznál nyílván labdába sem rúghat egy NH-D15 mellett....

Csatlakozz az EVE Online közösséghez : http://bit.ly/JoinEVEOnline

(#23) Duracellm... válasza Synthwave (#14) üzenetére

Duracellm...
(PH! kedvence)

Erre mindig kell figyelni, mert torony hűtők között is akad olyankialakítású - vagy a memóriákmiatt csak úgy lehet a ventilátort felszerelni - ami csak minimális légáramot biztosít az alaplap szintjén.

Igen, és az is látszik, hogy ennél a radiátor felülütnél 250W tényleg kényelmesen megvan, alatta csak úgy összetorlódnak a versenyzők.

(#24) BerserkGuts

BerserkGuts
(fanatikus tag)
LOGOUT blog

Én is mostanság akarok venni jó hűtőt de annyira nem ismerem a vízet csak a szimpla torony hűtőket ahol a CFM mértékegység mindent elárul mert pl egy noctua 6hőcsöves dupla torony hűtő 150 CFM-el mindent lenyom.

Kinéztem egy jónak tűnő vízhűtőt emberi áron Thermaltake Water 3.0 Performer 120mm (CLW0222)
Van ez is olyan jó mint ez a szuper drága??? :F

99 CFM-et ír és a Szivattyú motor fordulatszám 2900 ami elég jó ha a többi drágát nézem hozzá azok se tudnak többet sőt kevesebbet.

[ Szerkesztve ]

(#25) cyberwarfare

cyberwarfare
(őstag)

Mennyi pénz?!
Jah csak a szokásos Asus árazás. Vagy egy kicsit túltolták.

Origin: cyberwarfare90 Steam: 76561198018266059 i7 4.4 1070 0.875

(#26) D1Rect válasza GreatL (#19) üzenetére

D1Rect
(PH! félisten)

Akkor custom vizet kell rárakni, nagyságrendileg ugyanennyiért.

"Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük. " - 2011

(#27) Jim Tonic

Jim Tonic
(PH! nagyúr)

Hát ez meg mi a szent sz@r? Hulladék aranyáron? Feléért is drága lenne.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#28) komi77

komi77
(senior tag)

Fölöttébb kellemetlen árazás. Úgy is mondhatnánk - ha csúnyák akarnánk lenni -, hogy RO1G :D

Szegény ember kézzel nőz.

(#29) tibaimp

tibaimp
(őstag)

Vicc kategória....

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#30) csicso82 válasza Jim Tonic (#27) üzenetére

csicso82
(PH! nagyúr)

Vártam már, hogy valaki nálam is frappánsabban rávilágítson EME termék hiányosságaira. :DDD

(#31) Hando

Hando
(fanatikus tag)

Nekem a képek alapján a pumpa a radiátor a felépítés szerkezet minden , mintha egy NZXT Kraken X62 lenne ROG-osítva! :DDD

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S10+ Prism Black (SM-G975F) XEH 9.0

(#32) tomcat78

tomcat78
(senior tag)

Kíváncsi lennék,hogy az a "pumpa" mi a f@szt csinál ebben a szarban,hogy 5 fok eltérés van a ki és bemenő oldal között...
1,semmit,és azt is gyengén
2,egyszerüen hazudik a rendszer....
De legalább oled,még ha semmit sem ér...

Jeahhh baby,sz*pjál....by Bill Clinton....

(#33) hommeros válasza haxiboy (#22) üzenetére

hommeros
(őstag)

Erre tudsz mutatni mérést?

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#34) Dr. Akula válasza Duracellm... (#11) üzenetére

Dr. Akula
(PH! nagyúr)

Nem csak akkor. Nekem pl. a tököm tele lett a léghűtővel hogy akkora batár hogy a ramok nem férnek el alatta, meg a deszkából se lehet kicsavarozni a rögzítő csavarokat, vagy lehúzni 1-2 táp / ventikábelt. Sokkal egyszerűbb szerelni AIO-val, mint léggel. Meg ebből lehet venni 2x14 cm-est is, ami azért már hűteni is jobban tud mint akármelyik levegős. A csináld magad víz meg pont ugyanezért nem kéne, azt még macerásabb kirámolni a gépből ha valamelyik alkatrészt cserélni kéne. Ez az egyetlen ami megkönnyíti a szerelést, nem nehezíti.

(#22) haxiboy:
Nekem elég nagy házam van (Enthoo Elite), de ebben se akarok fémtömböt kerülgetni ha bármihez bele kell nyúlni. És ramot se akarok szarabbat venni, csak mert nem fér be a hűtő alá.

[ Szerkesztve ]

Xbox One X - PS4 - Dell 5491 - i9-9900K, G.Skill Trident Z 32GB 3200/CL14, MSI 2080Ti Lightning Z, ASUS Maximus XI Extreme, Samsung 970Pro 1TB, Corsair K95 RGB Platinum, Logitech GPro, Benq PD3200U, Phanteks Enthoo Elite

(#35) Pityesz4734

Pityesz4734
(tag)

A következő a helyzet ezzel a hűtővel:

- a gyári ventilátora nem egy nagy szám és hangos
- igen impozáns látvány
- jól teljesít
- kevés helyet foglal el
- a pumpája qrva halk

120-as Ryuo hűti a processzoromat és semmi gond vele.
Mondjuk én a gyári ventilátort lekaptam egy jobbra és egyszínű LED-esre.
A LiveDash-ból a legfrissebbet kel telepíteni, a béta-verziót. Azzal működik
helyesen, azzal megjegyzi az utolsó beállításokat és még a boot animáció
is módosítható vele. A "Lighting Control" lapon egy hangvezérlés elfért volna.

"Hiába tettünk meg mindent, hogy megfeleljünk a gyárilag előírt formátumnak
(160x128 pixel, GIF/JPG, maximum 1 MB), nagyon válogatósnak bizonyultak
mind a Ryujinok, mindpedig a Ryuo; több fájlt nem jelenítettek meg,
mint amennyit igen."
-ez azért történt, mert a gyártó elfelejtette megadni,
hogy maximum Paletted 8-bit színmélységű képet képes megjeleníteni,
nekem mondjuk kapásból eszembe jutott. :K

"a kis 6 cm-es venti olyan hangot produkált, mintha egy kétszemélyes helikopterrel
sétarepülnénk a Duna felett."
- ez még a költői túlzást is felülmúlja. :Y

[ Szerkesztve ]

(#36) Synthwave válasza Pityesz4734 (#35) üzenetére

Synthwave
(HÁZIGAZDA)

Semmi költői túlzás nem volt benne. Brutális hangja volt.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx & Glide 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#37) Pityesz4734 válasza Synthwave (#36) üzenetére

Pityesz4734
(tag)

Biztosan halkabb ez a ROG mint egy RIG. ;)

(#38) Aprósólyom

Aprósólyom
(őstag)

Én bevezetnék egy Kerülendő plecsnit a PH!-ra. ;]
Ha már küldözget az Asus cuccokat tesztre, egy Asus AIO vagy VivoMini?

(#39) Aprósólyom válasza Pityesz4734 (#35) üzenetére

Aprósólyom
(őstag)

Fedd fel magad Asus ügynök vagy halgass örökre! :((

(#40) Pityesz4734 válasza Aprósólyom (#39) üzenetére

Pityesz4734
(tag)

Egyszerűen ilyen hűtőm van és tapasztalatból írok. :K

(#41) BerserkGuts válasza Pityesz4734 (#40) üzenetére

BerserkGuts
(fanatikus tag)
LOGOUT blog

Milyen procit hűtesz vele?

Tolj egy IBT tesztet.

(#42) Pityesz4734 válasza BerserkGuts (#41) üzenetére

Pityesz4734
(tag)

i7-4790k

(#43) haxiboy válasza Dr. Akula (#34) üzenetére

haxiboy
(PH! kedvence)

Ezalá befért a Corsair Vengeance pro, szóval szerintem a Dominator is befér alá, van még hely. Van ennél magasabb ram egyáltalán?

Csatlakozz az EVE Online közösséghez : http://bit.ly/JoinEVEOnline

(#44) sutyi^

sutyi^
(senior tag)

How to ASUSify an AIO:

1.) Buy the same Asetek pump design that literally everybody else uses on the market.
2.) Stick a 6cm, 1 dollar fan on it.
3.) Put a 3 dollar lowres OLED display in it..
4.) Sprinkle some 50x50 RGB LEDs on it.
5.) Get Noctua fans, cause they are all the rage these days.
6.) Apply ROG stickers
7.) Proceed to charge twice as much for it compared to anybody else for no obvious reason.

Borzasztó árazás, miközben sehol nem nyújt semmi kiemelkedőt az Asetek pumpás locsipocsik tengerének állóvizéből...

[ Szerkesztve ]

I've started out with nothing and I still got most of it left...

(#45) Synthwave válasza zolee5016 (#1) üzenetére

Synthwave
(HÁZIGAZDA)

Az első oldalon háromszor is szerepel. :))

(#46) Synthwave válasza Pityesz4734 (#37) üzenetére

Synthwave
(HÁZIGAZDA)

Nem túlzok. Önszántamból biztos nem maradtam volna egy szobában alaplap-vezérelt Ryujinokkal. 1,5 helyiséggel arrébb is tisztán hallható volt. AI Suite-tal egy fokkal jobb a helyzet, de még úgysem nevezném kifejezetten halknak.

------------------------------------------------------------------------

(#34) Dr. Akula: Az ilyen szerelési problémák elkerülésére találták ki az aszimmetrikus dizájnt, mint amilyen pl. a Scythe Mugen 5. Nekem a PCGH verziója van push-pullal; játszi könnyedséggel fel lehetett applikálni, a RAM-okat úgy is kényelmesen DIMM slotba passzintottam, hogy már a ventik is rajta voltak a hűtőn, és nem játék alatt olyan lassan forognak a lapátok, hogy tisztán meg lehet őket különböztetni egymástól.

[ Szerkesztve ]

(#47) Duracellm... válasza Synthwave (#46) üzenetére

Duracellm...
(PH! kedvence)

Mivel se a PWM vezérlés CPU hőmérséklet-% görbéje, se a CPU hőtermelése nem lehetett azonos a két megfigyelés esetben. Mindentől függetlenül, egymásnak ellentmondó dolgot állíthattok, még mindkettőtöknek igaza van/lesz/volt. ;)

Nekem is Mugen 5 van ITX dobozban, nem volt kihívás szerelni.

[ Szerkesztve ]

(#48) Pityesz4734 válasza Synthwave (#46) üzenetére

Pityesz4734
(tag)

Mondjuk a Ryiujin nekem se kellene, én a kisebb mellett döntöttem.
Sokkal kompaktabb és nincs benne a turbó feltöltő, amit abban a
kategóriában már lehetett volna PWM szabályzással ellátni. :K
Hiszen a VRM sem melegszik (annyira), ha a CPU nincs hajtva.
Én amikor beraktam, kapott egy szondát a VRM hűtő, 45C-nál
megállt. Ez egy félvezetőnek semmi, meg sem kottyan. :N

(#49) tomcat78 válasza Pityesz4734 (#37) üzenetére

tomcat78
(senior tag)

Ülj le fiam,1-es... Elhiszem,hogy egy ilyet használsz,de ettől még sem jó vétel, és pláne halk nem lesz egy normálisan meg épített rig mellett. Pláne nem egy 120-as radival.... :W

Jeahhh baby,sz*pjál....by Bill Clinton....

(#50) Pityesz4734 válasza tomcat78 (#49) üzenetére

Pityesz4734
(tag)

Ilyenkor jön ez a kérdésem: milyen hűtőd is van?

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.