Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nemlehet

    őstag

    válasz Tikakukac #50 üzenetére

    Jó hát ügyféllel nem vitatkozunk, mert felesleges. Ha értelmes eleve nem áll le hülyeségeken vitatkozni, ha meg gyökér úgy is neki áll feljebb hiába nincs igaza. Igen is rengeteg dolog user fail és szerintem a zsanértörések 90%-a is az. Több ismerősöm is eltörte a zsanért aztán mindig kiderült hogy jajj a cica leverte az ágyról, de nem esett nagyot és elsőre csak picit elrepedt, meg jajj hát véletlen odevertem a buszon a szatyorban, meg jajj amikor meetingre mentem akkor rávágódott a lengőajtó. Oszt még hatszor... Meg amúgy ollóval küldöm át a szobán amikor lassú és a fal adja neki a másikat, de az ágyra szokott esni....

    Ehhez a dologhoz, hogy dobozból kivéve el van törve nem tudok hozzá szólni, nem vagyok szervizes. Biztos van ilyen is és biztos kellemetlen egy 300k-s gépnél.

    (#52) szimpali
    Jó hát ha most direkt kötekedni akarsz akkor keress mást. Nyílván tökre nem számít, ha 5x olyan erős hardverrel modellezel, csak beképzelem... Az is tuti placebó és csak a fénytörés miatt van, hogy a sokkal gyengébb sulis gépen nem tudtam normálisan dolgozni a modellemmel, a G56-on meg igen.... Tudod nem csak a fakocka meg a CERN teljes méretarányos modellje létezik a világon ha CAD-ről van szó.

    [ Szerkesztve ]

    Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

Új hozzászólás Aktív témák