Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TazLeacher

    nagyúr

    válasz gmaci78 #3 üzenetére

    Alapvetően szerintem kicsit félreértelmezed a dolgot. Ezek a gépek (ha nem is pont ez), azoknak vannak szánva, akik nem napi 16 órát kockulnak egy helyben. Arra tökéletesen megfelelő egy asztali konfig fele ennyiből. Arra viszont tökéletes, hogy olyanoknak, akik alkalmasint játszanak, kiszolgálja őket.

    A másik réteg, aki valami miatt nagyon sokat utazik. Na, nekik ez (megint csak nem konkrétan ez) több, mint elég. Aki otthon használja napi 16 órát...na, nem ő a célcsoport.

    3 éve van egy G74-em, akkor helyhiány miatt váltottam, játszottam vele sokat. (Abban az időben elég jónak számító asztali konfigról. Ha azt mondom, hogy az asztalit eladva 1:1-ben tudtam megvenni a használtpiaci árából akkor legújabbnak számító G74-et, szerintem elmond elég sok dolgot.) Mindenki azt mondta, hogy nagyon meg fogom bánni, hiányozni fog. Nem bántam. Van egy feeling ebben a hordozható játékos gép dologban. Persze tudatában kell lenni a kompromisszumoknak.

    Ma már inkább konzolon tolom, keveset játszom rajta. Ugyanakkor rohadt jól jött néha, hogy bepattintottam a tatyiba, és elvittem magammal.

    Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

Új hozzászólás Aktív témák