Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Noukoum

    veterán

    válasz fatpingvin #28 üzenetére

    Én nemrég cseréltem le egy 550w-os tápot, és bármilyen meglepő helyére is egy 550w-os került. De csak azért mert:
    1. Nincs belőle kisebb
    2. 500w-ot akartam minimum ha esetleg bármi miatt nem lehet alacsonyabb fogyasztású kártyát kapni akkor ne kelljen emiatt tápot cserélnem.

    Én sem ajánlom olyan gépeknél a vargáné és társait melyek komolyan terhelve lesznek vagy éppen nem lesznek olcsók kategóriájukban. De mint az összes alkatrészt a tápot is a felhasználás és igények alapján kell kiválasztani. Mikor tápos topikban meglátom hogy 15ezerért nincs jó táp, miért sajnálja rá a tulaj azt a +5ezret...
    És persze egy jó táp 10 évig simán táp, na de lehet a user 2 év múlva már laptopot használ..
    Meg hiába lesz a gép jövőben tuningbiztos, ha a user még a gépét sem tudja összeválogatni és összerakni mert annyira nem ért a hardverekhez. Lehetne sorolni.

    #30Hegyirabló
    Szeretnél a jövőben processzor vagy videokártyát cserélni melyeknek nagyobb lesz a fogyasztása? Ha igen, akkor semmi baj nincs azzal ha nagyobb tápot vettél sőt jó döntés volt.
    A kérdés itt az volt hogy szükséges-e a túlméretezett táp vagy sem.

    [ Szerkesztve ]

    „Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

Új hozzászólás Aktív témák