Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • endruboy1

    senior tag

    Nekem is hasonló, de régebbi konfigú Acerem van. Itthon nem lehetett kapni, még Shanghaiban vettem másfél éve, amikor még itthon a Core2 volt a menő, i5-ös (nyilván előző generációs) procival. A színtől eltekintve a gépház szinte egy az egyben u.ez, belül egy nagyon picit más, kijelző méret is 14". Csak az a baj hogy még nem tud Optimust így csak a GeForce 330M üzemel és ezzel újkorában max vmivel több mint 3 órát ment minimális használatnál.

    Na szóval a lényeg hogy jól bírja még mindig és a teljesítménye is abszolút kielégítő még akkor is ha rádugom a 24"-es monitort és "asztali" gépnek használom. Hátizsákban kényelmesen elfér, súlyra a 15"-os társaihoz viszonyítva pehely könnyűnek mondanám. Ráadásul a tesztben szereplőhöz nem is kell a töltőt cipelni legtöbbször, mert tovább bírja.
    Mondjuk játszani hosszú távon kényelmetlen ezen a kijelző méreten, de ilyen 1-2 órás casual gémingre jó.
    Szerintem az optikai meghajtót nyugodtan kihagyhatták volna belőle vagy -mivel úgy is kiszedhető- adhattak volna valami műanyagot amivel a helyét ki lehet tömni.

    A teszteknél a fogyasztást BatteryBarból vagy miből szeditek? Csak mert ki akarom kalkulálni, hogy mi lenne ha egy nagyobb akkut vennék...

Új hozzászólás Aktív témák