Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fRooStzzZ

    senior tag

    Nem is tudom milyen világot élünk, de a játékfejlesztők nagyon el vannak rugaszkodva a valóságtól, bármelyik platformot is nézzük.
    Jelen esetben legyen ez, változik a kocsi színe, tetőn ugrálnak vele, csillog villog, irányítás egy nagy 0.
    Nem is tudom melyiket vettem meg anno., de annyira sem érdekel hogy utána nézzek. Játszottam vele fél órát, azt azóta sem telepítettem fel egy ilyenhez hasonló játékot sem. Inkább egy Limbo, battle break vagy helix jump.
    Itt semmi 'fizika', semmi nincs amire azt lehetne mondani hogy olyan mintha valami autós játékkal játszana az ember. Ennyi erővel lehetne az is, hogy pár hópihe versenyzik, és az legalább repül is, és olyan irányba amilyenbe a szél viszi mert ezek a játékok is olyanok kb.
    Asztali fronton, NFS? Komoly? vagy GTA xy része? Igaz annak nem az autós része a mérvadó, de hát na.
    A Colin McRay 2 óta nem fogott le autósjáték, max a Grid egy pár napig, azt lehet venni egy viszonyítási alapnak autós játékoknál. A többi minden, csak nem az.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák