Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Argos

    őstag

    válasz SUPREME7 #1 üzenetére

    Az is jó móka lehetett, gondolom nálad a konyha festése került előrébb.
    Régebben én is az ősmagyar kávéfőzővel állítottam elő a nedűt, de az indukciós főzőlapommal nincs baráti viszonyban a jó öreg szerkezet. Semmit nem hajlandó neki kikotyogni... :P

    Egyszer sikerült nekem is megjárni a kotyogóssal. Valahogy ferdén tehettem rá a gázra vagy túl nagy láng volt, mindenesetre sikerült megolvasztani a műanyag fogantyúját. Amit csak akkor realizáltam, amikor már hozzásegített a kezdő tolvaj karrierhez, eltűntetve pár ujjlenyomatomat, miután rámarkoltam... -.-

    (#2) doeeg:
    Úgyúgy! :)

    (#3) rdt89:
    Ez így is van. Mármint, miután lenyeltem az első kávét és kezdenek felébredni a reflexeim is.
    Jelen esetben csak néztem a lassított felvételt és közben párás-csipás tekintettel búcsúztam a kedvenc kávéspohárkészletem utolsó előtti darabjától... :O

    (#4) Apollyon:
    Nálam az ébredés utáni rutin:
    Még az ágy szélén ülve kortyolok, a mindig odakészített vízből. Kikászálódok, egy csésze tea. Reggeli. Aztán jöhet a kávé. Csak sajnos az utóbbi időben, jobbára a tea helyett is kávét iszok. Vissza kéne állni.

    "Lehetőleg műanyag- vagy papírpohárból."
    Miért abból?
    Jómagam a szörptől kezdve, a kávén át, a pálinkáig mindent üveg vagy porcelán(nak mondott) alkalmatosságból fogyasztok.

    ...elmúlik...

Új hozzászólás Aktív témák