Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • D.Orion

    veterán

    válasz Ace Ventura #38 üzenetére

    Ma már nem lesz rá időm, de holnap délután, akkor megkergetem neked a 955BE-t.

    jer1cho: Szerintem az AC hűtők mindig is arról szóltak, hogy normál használat mellett a lehető leghalkabbak legyenek, és mellette jól hűtsenek. A cég egész filozófiája e köré épült anno, nem a tuningőrülteknek gyártották a hűtőket, hanem azoknak akik csendet szerettek volna a gépházban. Soha nem volt egyetlen egy olyan AC rendezvény sem ahol azzal kérkedtek volna, hoyg mit tud tuning mellett az adott cooler. Mindig a csendesség volt a fő szempont. Elég csak megnézni a weboldalon, hogy mennyire hirdetik minden egyes hűtőnél, hogy a gyári megoldásnál mennyivel halkabb és mennyivel hűvösebb. Én nem láttam egy helyen se olyan adatot, ahol azt hirdetnék, hogy xy cpu/vga tuning mellett hány °C Anno a régi vga és cpu hűtőik is erről szóltak. Ma már a vga hűtők elmentek a brutális hűtőteljesítmény felé(és ehhez brutális méret is társul), de még mindig a csendesség jegyében épülnek, csak éppen tuningra is alkalmasak.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák