Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Muerte68 #19 üzenetére

    Ember, ott vannak a képek a leírásban teljes nagyságban. Megnyitogattam őket és összehasonlítottam. Ha hardveresen jobb a fényképező ha nem, nekem a mobil képei akkor is jobban tetszenek. Miért nem lehet ezt elfogadni?

    Ahogy a videó elején mondta a srác, ez a hardver(fényképező) vs. szoftver(telefon) csatája lesz és szerintem ez teljesen igaz. Most őszintén, egy laikus aki 90 százalékban automata módban használja a gépet, miért vegyen fényképezőt telefon helyett?

    Aki profi és jobban beleássa magát a témába az más, az igen, jobb képeket fog tudni csinálni mint én a telefonnal. De aki csak point and shoot-ra használja automata módban annak szerintem igenis jobb választás a telefon. De ez csak az én személyes véleményem. :U

    (#18) benedekco Az én igényemnek megfelel a szoftveres háttér blur. De megértem ha valakinek nem elég jó. :R
    Akkor ott az első Google Pixel, az már belefér az árkategóriába és hasonlóan teljesít.

    Amúgy tudjátok mit, mi lenne ha csinálnánk egyszer ilyen blind camera tesztet itten? Pl. ez a fényképezőgép menne egy hasonló árú telefon ellen. :U Én kíváncsi lennék rá :)

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Új hozzászólás Aktív témák