Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yeffy

    veterán

    válasz pit stop #29 üzenetére

    amit tobben is emlitettek, az ujjlenyomatolvaso valoban nem a legjobb, nekem visszalepes elozo HTC-m hatlapijahoz kepest. en ezt mondom a kisebb feluletnek, es az oleofob feluletkezeles hianyanak tudom be.

    amit elbirnek benne, az a Qi, a ToF szenzor, ha marginalisan is, de tud segiteni kepalkotaskor, illetve a computer photography-n kene meg dolgozniuk. tudom, Sony a manual mod hive, lasd fenykepezoik, de a point & shoot-on is kene dolgozni, mert abban igencsak atlagosak. kene az algoritmust fejleszteni, foleg, ha 'ejszakai mod' vagy 'keves a feny belteren' a korulmenyek.
    a szelfikamera, bar engem nem nagyon erint, de sajna eleg gyengusz, illetve a gyari (nem a Pro) video app-ba beletehetnenek 2K/4K60 FPS modot HDR-rel. utobbi van benne, de csak 30 FPS-sel sajna.

    viszont a szinek nagyon szepek, termeszetesek, meg HDR-el is, nem huzza tul, nincsenek agyonszaturalva, plusz a 3 lencse latoszoge/fajtaja nekem nagyon bejon. pont azok, amikre szuksegem van a mindennapokban. nem beszelve sok egyeb nagyon pozitiv tulajdonsagarol a telefonnak, amik miatt eselyes lehet egy X1iii/5iii kesobb.

    [ Szerkesztve ]

    Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

Új hozzászólás Aktív témák