Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Navaren

    aktív tag

    válasz aujjobba #28 üzenetére

    Igen, éppen ezt mondom én is :).
    Így érvelt a vezérhangya a bemutató előtt:
    Alu tokos helyett végre SS - ötletem sincs, hogyan, de konkrétan két-három naposan megkarcoltam screen-t úgy, hogy a számlap közepétől '9 óráig' van egy kb 1 centis karc. Nem annyira zavaró, mert csak bizonyos szögekben látszik és szinte csak kikapcsolt kijelző mellett, de akkor is zavar, és tudom, hogy az SS modellek üvege ellenállóbb.
    Próbáltam tokokat, de egyik sem jött be, vagy maradt rajta.

    Új akksi - bár nagyjából hozza, amit kell, 20-25% marad estére egy komolyabb edzős napon, viszont ha csak cseréltetném a telepet, asszem az óra nem marad vízálló, ami azért úszás miatt nem opció

    És akkor, ha lettek volna. akkor ezek mellé lehetett volna felhozni, hogy új chip ami tovább támogatott lesz és picit gyorsabb (Tudom, hogy az S5-ben egyel régebbi a CPU az S6-os - ergo S7-eshez - képest, viszont SE-ben ugyanaz van mint S5-ben, ezért gyanítom, hogy pont ugyanaddig lesz támogatott), és ez meg az a potenciális új funkció, ami nem akkora 'must have' de később még jól jöhet.

    De ahogy írod, utóbbiakból semmi nem lett.
    És épp ezért a vezérhangya és én nem értünk egyet, ezért nem is fogok venni S7-et.
    Pedig terveztem, vmelyik topikban még talán írtam is.
    Egy daraib elpingpongoztunk az ötlettel, de aztán én győztem. Idén nem lesz óra :).

    iBalu :: Ordo Ab Chao

Új hozzászólás Aktív témák