Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bevittem az iPadet a szervizbe. ( Árkád iSTYLE) Mérhetetlen módon kiborított a csaj meg a pasi aki ma bent volt. Elsőként megnézték a gépet. Majd jött a kavar hogy az icloud fiókomat hogy távolítsuk el. Odavittek egy géphez hogy írjam be az adataimat. Speciális karakteret is be kellett ütnöm egy MacBookon, amit ők sem tudtak hogy kell, ezért előhívták a súgót. Na mondom itt nem lesz semmi ha ennyire lámák. Az iPad keresése funkciót nem tudták kiszedni sehogy. Felhívtak valami zsenit aki szintén nem tudott nekik segíteni (nem csodálom) majd azt mondták menjek az Andrássy úton levő szervizbe mert ott rá tudnak varázsolni wi-fit. Elsőként azzal kezdtem amit az egyik fórumtárs említett hogy az Apple oldalán próbálják meg kitörölni az ipad keresése funkciót de ez valahogy elment a fülük mellett. A pasi azt mondta vigyem be egy GSM boltba ők megcsinálják, viszont akkor ugrik a garancia. Mondom mi van? Ilyen létezik hogy egy eladó egy ilyen elit helyen ilyet mond? Elvégre ez nem sufni GSM! Szó volt még a garanciáról is. A gyermek az egyébként augusztus közepéig tartó garanciámra azt mondta h ha kicserélik, akkor 3 hónap garancia lesz rá. Mondtam neki hogy ez szerintem nagyon nem így van. Tegnap olvastam róla hogy cserénél 1 év gari jár rá ha itthon vásároltad, márpedig ez Extreme Digitalos vásárlás, meg egyébként az augusztusig tartó garanciám lecsökken 3 hónapra mert rossz terméket gyártottak?. Otthagytam őket füstölögve, majd 3 perc múlva visszamentem a keményebbik énemmel. Azzal kezdtem hogy a vásárlók könyvét legyenek kedvesek oda adni nekem. Nagy csend, fellapozta a gyerek, majd elkezdett telefonálni hogy ezt megbeszéli valakivel. Visszajött és azzal a módszerrel (Apple oldalán törlés) amivel odamentem valahogy megoldották a dolgot, (ipad keresés kikapcs) bár a visszaállítás nem valósult meg, de azt mondták hogy ahogy talál hálózatot törölni fogja magát. Kb. ennyi! Nem ezt vártam volna el, ennyire pénzért!

    [ Szerkesztve ]

    iPhone felvásárlás előfizetéses is!

Új hozzászólás Aktív témák