Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dani3l

    őstag

    válasz erdoke #6574 üzenetére

    [link], [link]

    "The new Apple sim in the iPad Air 2 means users in the US or UK do not need to get a sim card from a mobile phone providers, but can sign up directly for services from the device - and use the same sim in different countries with different providers."

    Amennyire en tudom, mindegyikben sim foglalat, csak adott esetben kapsz hozza egy Apple-simet.
    A soft-sim elnevezes meg eleg felrevezetö, mert bar az a cel, egyelöre azert meg nem annyira soft..

    USA-ban es UK-ban sem tamogatja mindegyik szolgaltato egyelöre, Apple pedig nem szokott különbözö verioju eszközöket különbözö piacokra gyartani, nem veletlen tamogatja a socuk kb az összes letezö frekvenciat..

    De most latom, ez az Air topik, azt hittem, valamelyik hir.. :DDD

    Akkor ha mar itt vagyok, ne csak offoljak:

    Akinek esetleg van tapasztalata SmartCoverrel es SmartCassel is, melyiket erdemesebb venni? Tudom egyeni igenyektöl függ, igazabol nekem eleg lenne a Cover, de nem tudom, mennyire serülekeny az iPad tok nelkül, illetve a Covernel sokan emlitik negativumnak, hogy nem lehet normalisan megallitani vele, mert kis piszkalastol összeborul..
    A kerdes, erdemesebb egy tokot ratenni inkabb, vagy eleg egy cover is, ha abbol indulunk ki, hogy vigyaz ra az ember?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák