Hozzászólok Aktív témák

• kiszu

senior tag

Szóval,akkor a Stream beállítása

Win 7-en csináltam.Erre tudok tanácsot adni.
    Létre kell hozni jelszót a gépedhez. Azaz egy felhasználói fiókot,ami lehet a saját rendszergazdai fiókod is.
    Tehát,ha eddig nem volt jelszóval védett a géped ,akkor most az lesz.

Ezt megteheted a "vezérlőpult" ---"felhasználói fiókok" alatt. itt adhatsz meg jelszót ha nincs,vagy módosíthatod,ha van már.

Ezután menj az intézőbe és az a legegyszerűbb ha valamelyik meghajtód osztod meg. Értelemszerűen azt ahol a lejátszandó filmek vannak.

A meghajtón állva jobbklikk --- tulajdonságok---- megosztás----speciális megosztás----és kipipálni a "mappa megoszást-------ezután az ablak alján van még kattintható "hálózati és megosztási központ". Katt rá és kapcsolj be mindent,kivéve a jelszavas védelmet.

ennyi.
    Ezután megnyitod az ipaden a preferált videó lejátszó programot.
    Nekem infuse és nplayer van

Nplayerben:
    network----smb/cfis---majd kéri a géped nevét és a jelszót---ha ez oké,mutatja a mappáidat és mehet a buli.

Vlc:
    helyi hálózaton belűl adhatod meg és mentheted a nevet és jelszót.

Nem tudom,hogy kell e leírnom,de stremhez mennie kell a gépednek is,de monitort lekapcsolhatod.

Az általam leírt módszer egy lehetséges út,de működik nekem hibátlanul. Lehet,hogy van ennél egyszerűbb módszer. Nem próbálgattam,megálltam ott ahol ment :) Sok sikert.

[ Szerkesztve ]

Hozzászólok Aktív témák