Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mela Kehes

    addikt

    válasz GeneraL_XTX #1742 üzenetére

    Megvan. Nem mondom, hogy maximálisan elégedett vagyok. (Az árról ne is beszéljünk.)
    A fólia, a két szütyő meg a ceruza elmegy. A Smart Cover utánzat is elég jónak tűnik. Prímán ki tudom vele támasztani az iPad-et, de az hogy csak 3 részből áll kicsit instabillá teszi. Mondjuk lehet hogy csak ezt gondolom. Nem dőlt fel benne, pedig lökdöstem is, de a régi fajta biztosabbnak tűnt. Persze lehet, hogy a gyári jobb. Az ipad 2-eshez volt erdereti SC, külsőleg teljesen hajaz a gyárira. Ja és persze nyitja-zárja az iPad-et!
    A hátlap kemény műanyag, én mondjuk szilikonnak jobban örültem volna. Nem vastagítja az iPad-et jól kézreáll, teljesen megfelelő.
    DE!
    A Smart Covert nem lehet csak úgy le-föl rakosgatni. Az alábbi képen bal oldalon látható egy csatorna. Ebben helyezkedik el a SC mágneses része. Nem igazán értem miért, mert a mágnes megfogja, nem esik le. Tehát csak úgy lehet használni, ha a hátlappal együtt felteszem a SC-t és úgy használom. Nekem speciel így nem jó, mert nekem csak arra kell, hogy itthon rátegyem, munkahelyen leveszem, ha jövök haza ismét ráteszem, aztán le.
    Gondoltam, hogy levágom a csatornát róla szikével és minden gondom megoldódik, de most vagdossak szét egy drága cuccot?
    A lényeg, hogy azt a kétezer valahányszázat simán megéri. :)

    Kép

    [ Szerkesztve ]

    "Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

Új hozzászólás Aktív témák