Hirdetés

2019. augusztus 23., péntek

(#1) pengwin

pengwin
(addikt)

A VESA rögzítés sajnos nem fért bele a dizájnba... :(

Üdv, pengwin "A belépőszint mindig ott van, ahol a fájdalomküszöbünk."

(#2) [CsuCsu]

[CsuCsu]
(senior tag)

Jol neznek ki. A Porsche Design letisztult stilusat mindig is szerettem. Toluk van a taskam is, gyonyoru bor, 8 eve hasznalom naponta es alig latszik meg rajta.

#1 pengwin
Mivel a dizajn elsosorban az allvanyt erinti, nem sok ertelme van ezt a monitort venni, ha falra akarja tenni az ember.

[ Szerkesztve ]

(#3) Pötyi válasza [CsuCsu] (#2) üzenetére

Pötyi
(senior tag)

Megnéztem a belinkelt termékfotókat 800-szoros nagyításban. Vakon vezessenek a népkonyhára, de nem láttam a "Porsche Design" feliratot...

:DDD

(Nekem az ádidászom van tőlük. Azon ott van.)

QNX is cool!

(#4) Zsinder válasza Pötyi (#3) üzenetére

Zsinder
(tag)

Pont ugyanezt akartam írni. Valahova odapakolhatták volna a feliratot különben hogyan verem a mellem a "porsedizájn" monitoromra mások előtt. ;]

[ Szerkesztve ]

(#5) RafaelEKH

RafaelEKH
(csendes tag)

"1,07 milliárd szín egyszerre a képen"

Ezt nem értem, 3,6 millió pixel hogy jelenít meg ennyi színt egyszerre? :F

(#6) Solten

Solten
(őstag)

Vegyel f@sza monitort a Porschedba... :)

Saor Alba

(#7) Kopi31415 válasza [CsuCsu] (#2) üzenetére

Kopi31415
(félisten)

Mármint alig látszik meg rajta a PD design? Akkor megérte nem?

Part to Part | Status:122% completed | Estimated time remaining:1193hr 2min 30sec ----- Converting Data | Status: 425% completed | Estimated time remaining: 1193hr46sec

(#8) hajbel válasza [CsuCsu] (#2) üzenetére

hajbel
(őstag)

Nem feltétlenül akarja vlaaki falra tenni, hanem pl. meg akarja dönteni, el akarja forgatni, vagy egymás mellé akar rakni belőle többet. Színtiszta idiotizmus ez a monitor. A hátulját jól megdesignolták, amit sohasem nézel, viszont a vesa ami hasznos is lenne, kihagyták.

The Verge professional PC building guide: "You'll need a Swiss Army knife that hopefully has a phillips head screwdriver."

(#9) Acélfarkas válasza RafaelEKH (#5) üzenetére

Acélfarkas
(aktív tag)

+1. Ez nekem is szemet szúrt.

"Nem kérdőjeleztem meg, hogy hülyeséget mondasz!"

(#10) mepet válasza hajbel (#8) üzenetére

mepet
(addikt)

Ha az irodádban úgy helyezed el a monitort, hogy ne lássa egyből a képet, aki csak elsétál az ajtód előtt, akkor bizony kb. csak a hátulja számít design szempontból, mert azt látják az ügyfelek.

(#11) hajbel válasza mepet (#10) üzenetére

hajbel
(őstag)

Szvsz ez max annak az embernek jelent valamit, aki megvette és johnnyzik vele. Az égvilágon senki sem fogja tudni, hogy ez porsche design, aki esetleg jártas a témában, hülyének fogja nézni az illetőt, hogy túlárazott vackokkal flancol.

The Verge professional PC building guide: "You'll need a Swiss Army knife that hopefully has a phillips head screwdriver."

(#12) b.

b.
(nagyúr)

Ahhoz képest hogy Porsche 60 hz@5ms :DDD

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) PSN: Wijberto: Xbox Live : Tiboa

(#13) rednifegnar válasza [CsuCsu] (#2) üzenetére

rednifegnar
(tag)

hat nem is falra kell tenni, hanem forditva kitenni hogy lassa mindenki mid van, mint a figura aki csinalt egy aranyozott hatfalu tv-t, es azt forditva kell nezni :C

A camera does not make art, the artist makes art.

(#14) [CsuCsu] válasza hajbel (#11) üzenetére

[CsuCsu]
(senior tag)

Vannak helyek, ahol szamit a jo dizajn. Nem az a lenyeg, melyik studio tervezte, kutyat sem erdekli. De egy nagyobb ceg recepcios helyisegebe, ahol az ugyfelet fogadjak, szep monitorokat szoktak tenni. Es ott a hatuljat latjak az emberek.

[ Szerkesztve ]

(#15) HELLAFLUSH válasza rednifegnar (#13) üzenetére

HELLAFLUSH
(aktív tag)

az hiszi, hogy falra vetíti a képet :DD

[ Szerkesztve ]

Origin/PSN: hellaflush0818

(#16) IgnisFatuus válasza [CsuCsu] (#14) üzenetére

IgnisFatuus
(aktív tag)

Egy vezetői irodába, ahol üzletfeleket is fogadnak szintén nem árt a dizájn.
El kell fogadni, hogy ez nem az átlag felhasználóknak készült, de megvan a helye a piacon.

i7 8700K@5000, Asus ROG Strix Z370-H, 32GB HyperX Predator 3600MHz, 500GB Samsung 970 Pro M2, 2TB Intel 660p M2, Zotac 2080Ti AMP! Extreme, Asus Xonar DX, Asus PG279Q, HyperX Cloud, Ozone Strike Pro

(#17) Synthwave válasza b. (#12) üzenetére

Synthwave
(HÁZIGAZDA)

Egy barn find 924-es.

:))

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx & Glide 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#18) b. válasza Synthwave (#17) üzenetére

b.
(nagyúr)

Hát jah az legalább annyira volt volt Audi mint Porsche :DDD

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) PSN: Wijberto: Xbox Live : Tiboa

(#19) Synthwave válasza b. (#18) üzenetére

Synthwave
(HÁZIGAZDA)

Azért elfogadnám a kicsit. :))

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx & Glide 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#20) b. válasza Synthwave (#19) üzenetére

b.
(nagyúr)

Én is simán, szó se róla :)

[ Szerkesztve ]

(#21) TeeBee73 válasza rednifegnar (#13) üzenetére

TeeBee73
(őstag)

Hajjakmeg', nagyon sukár, tesa'! :DDD

"Szépnek, szép vagy." - mondta a Kisherceg. "Ringdingding-digingigerining" - mondta a róka.

(#22) GodGamer5

GodGamer5
(őstag)

Az első monitornál ez a 3 lábú dizájn egyszerűen rémes. :)

"Az emberek azt hiszik, hogy az optimalizacio egy olyan dolog, hogy a kocka felkel, haromszor raver a monitorra fallosszal, es bumm, egy mosogepen is 120fps-el fut realtime a reszecskeszimulacio szepen animalva, ezek a barmok meg inkabb szuperszámitogepekkel szopnak..."

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.