Hirdetés

2019. augusztus 22., csütörtök

(#1) .mf

.mf
(veterán)

Ennek a képernyő-éríntőfelületnek a sikere az árazáson múlik. Volt már ilyen (igaz kevésbé kommersz márkától), viszont elég drága volt.

(#2) xT4ken

xT4ken
(tag)

Hat ez nekem nagyon tetszik. Remelem esszeru arat kap majd.

Ezt meglatva rogton fel merult benne a kerdes. Muszaj ezt a monitorra tenni hogy mukodjon? Billentyuzet mellett (az egerhez kepes ellentetes oldalon) ki remekul ki lehetne hasznalni szerintem.

(#3) FRENK1988 válasza xT4ken (#2) üzenetére

FRENK1988
(veterán)

Arra van sztem külön rajzolós valami (neve nem jut eszembe)

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :) <3 dCI

(#4) .mf válasza xT4ken (#2) üzenetére

.mf
(veterán)

Igen, tablet.

Remekül ki lehetne használni? Hogyan? Szerintem ez jobb, mint a sima tablet, mert itt a képernyőn látod is, hogy mit rajzoltál és hova.

(#5) Quan-Chi

Quan-Chi
(őstag)

nekem mind2 kijelző tetszik ! az AOC nagyon jó minőségű cuccokat gyárt ! az albatront meg nagyon szeretem, volt anno egy 875-ös lapom tőlük :R

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#6) xT4ken válasza .mf (#4) üzenetére

xT4ken
(tag)

Igen, tudom mi az a tablet :P. De azert ez kozel se lenne ugyanaz...multi-touch es ceruzara sincs szukseg. Nem mondom hogy nem kell ala monitor, de akar ugy is lehetne hasznalni.Szerintem.

(#7) szuper-t

szuper-t
(őstag)

Nekem kimondottan bejön pedig nem szoktak az iylenek már csak az fog érdekelni h én mennyit fizetek érte ha kell:)

(#8) atike

atike
(nagyúr)

Mi szereltünk gyári touchscreen-es monitorokat és utólag rögzített megoldásúakat is, de a tapasztalatok szerint sokkal jobb a gyárilag szerelt. Bármilyen egyszerű is a rögzítése az utólagos megoldásnak ég és föld a különbség köztük....

(#9) Eddie141

Eddie141
(senior tag)

Hát az ár mindkettő terméknél nagy kérdőjel, de mindkettő lehet érdekes is, sőt. Mindkettőben látok fantáziát :)

(#10) Kapanyél

Kapanyél
(őstag)

Húszmilliós az egyhez kontraszt... Még local dimminges TV-knél sincs ennyi.
A teszkó katalógusban majd jól fog mutatni.

(#11) SoTL

SoTL
(tag)

valaki tudja, hogy mi az a wled?

Think.

(#12) Komplikato válasza xT4ken (#6) üzenetére

Komplikato
(veterán)

"Igen, tudom mi az a tablet . De azert ez kozel se lenne ugyanaz...multi-touch es ceruzara sincs szukseg."
Van ám olyan tablet, ami ceruza nélkül vagy mellett kézzel is működik, és multitouch. ;)

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#13) waverider

waverider
(senior tag)

mikortól lehet ezt az Albatronos "csodát" kapni, nem tudja valaki? :R

[ Szerkesztve ]

Informatikus csemete mondókája: ZIP ZIP csóka, vak vARJúcska. A Windows 2 dologtól akadhat ki: az egyik önmaga, a másik bármi más. Donald billentyűzetet használ, Mickey egeret. A WORD elszáll, az írás megmarad.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.