Hirdetés

2019. július 22., hétfő

(#1) .LnB

.LnB
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Biztos majd streamel a launch day-en. :D
De állítólag Cameron dolgozik azon, hogy elkészíthesse az Alien filmjét. Annak örülnék.

Homo Ludens

(#2) mephi666 válasza .LnB (#1) üzenetére

mephi666
(PH! kedvence)

évek óta arról álmodok, hogy blomkamp egyszer megkapja az avp-t és normális filmeket fog készíteni a témából :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#3) Tsa-bika

Tsa-bika
(senior tag)

Ilyen "valami keszul" huzas az elso Watch Dogs-nal, majd a Division-nel is volt, azota se semmi:p

Egy animalt film lenne a legertelmesebb es jol kivitelezheto megoldas, normal, ismert szinkron szineszekkel.

Maximum effort! |BlackBerry user| NBMR

(#4) Fitzgerald válasza mephi666 (#2) üzenetére

Fitzgerald
(PH! kedvence)

AvP-ből lehet normális bármit is készíteni? A legidétlenebb crossover a science fiction történetében. Freddy vs Pikachu jobb lenne.

(#5) myckie2 válasza Fitzgerald (#4) üzenetére

myckie2
(őstag)

Mert miért idétlen?

"For every man there is a cause which he would gladly die for."

(#6) FLATRONW

FLATRONW
(őstag)

Én pedig csak remélni merem, hogy Blomkamp nem kap meg semmilyen jogokat az Alien-re és AvP-re.
Egy nagyon túlértékelt rendező. A District 9 bejött neki, az Elyisium már nem igazán hozta a szintet, a Chappie pedig egyenesen bukás volt. Azóta is csak rövidfilmekben bűvészkedik.
Őszintén az az elképzelése sem tetszik, hogy az Alien 3-at elakarja/ta törölni, és a 2. rész után más sorsot szánt Newt-nak és Hicks-nek.
Egyébként is elégé jellemző a filmjeire valami dokumtumfilm szerűség, szerintem egyáltalán nem összeegyeztethető az Alien univerzummal.

(#7) Z10N

Z10N
(PH! addikt)

Olyan alkotásokat kaptunk tőle mint például a District 9, Elysium
A lenyeg maradt ki: Chappie. Gondolom a robot design-t csinaljak meg.
Vagy valami uj mecha content lesz.

[ Szerkesztve ]

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#8) Z10N válasza FLATRONW (#6) üzenetére

Z10N
(PH! addikt)

Meg mindig jobb lenne, mint amit az AVP univerzummal muvelnek mostansag. Ridley is a Covenant-tal melle lott.

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#9) Pinky Demon válasza FLATRONW (#6) üzenetére

Pinky Demon
(PH! addikt)

Ami az aliens ota tortent a franchise-al, annal lejjebb nem tudna menni (beleertve "I'll do the fingering" Scottot is), de legalabb meglenne az esely arra, hogy vegre valami jo tortenjen (megha ez az esely nem is garantalt)

(#10) FLATRONW válasza Pinky Demon (#9) üzenetére

FLATRONW
(őstag)

Nekem a 3. rész is bejött. A 4. rész inkább volt valami paródia a sok gyépéssel.
A Prometheus egy érdekes újrakezdés volt, a Covenant pedig egy gyenge folytatás, de messze nem vállalhatatlan.
Azt nem bánnám, ha valamelyik ismert/elismert rendező venné át a sorozatot, de szerintem Blomkamp nem tartozik közéjük.

(#11) csongi válasza FLATRONW (#6) üzenetére

csongi
(PH! kedvence)

Ennyi :)
D9-el felugrott egy olyan szintre, ahonnan csak lefele csuszik, es nem felfele halad onnan.
Konnyen lehet teljesitmenye csucsat ugrotta meg azzal a filmmel.

(#12) mephi666 válasza Fitzgerald (#4) üzenetére

mephi666
(PH! kedvence)

a könyvek/játékok (mármint nagyja) jól sikerültek, viszont filmre vinni nem sikerült senkinek normálisan... blomkamp nevéhez meg eddig nem sok minden fűződik, ennyiből még nem földelném...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#13) nubreed válasza FLATRONW (#6) üzenetére

nubreed
(PH! kedvence)

Az Elylsiumnál kénytelen volt kompromisszumokat kötni a forgalmazó TriStar/Sony -val, mert ott már nem volt független filmes. Azért lett olyan felemás a film, ettől még nem kell leírni őt. Oda kell neki adni az Alien-ek folytatását, ráférne a szériára valami vérfrissítés, jobban jártunk volna vele, mint mondjuk a rettenetes Covenant -tal.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#14) oriic válasza Z10N (#7) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

Amilyen bukta lett a Csöpi, szerintem inkább azt még a készítők is megpróbálják elfelejteni. :DDD

Live-Die-Respawn

(#15) MageRG

MageRG
(őstag)

Az ilyen kijelentéseknek, hogy "az idei év legjobban várt játéka", miféle alapja van?
Honnan veszik, hogy az Anthemet várják a legjobban a gamerek?
Én leginkább "meh" reakciókkal találkoztam.

"What is bravery, without a dash of recklessness!"

(#16) .LnB válasza MageRG (#15) üzenetére

.LnB
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Azt jelenti oriic a legjobban ezt várja. ;]

Viszont szelektíven olvasol, mert ott van, hogy az egyik legjobban várt...

[ Szerkesztve ]

Homo Ludens

(#17) oriic válasza MageRG (#15) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

"Én leginkább "meh" reakciókkal találkoztam."

Kevés helyen jársz akkor a játék témájában. Rengeteg külföldi fórumon lehet olvasni, hogy mennyien várják a cuccot, bizonyos üzletekben pedig a preorderek száma is kimagaslóan magas.

Live-Die-Respawn

(#18) oriic

oriic
(HÁZIGAZDA)

Csütörtökön jön a bejelentés elvileg. :C

Live-Die-Respawn

(#19) MageRG válasza oriic (#17) üzenetére

MageRG
(őstag)

Sok kritikus amiatt aggódik, amit az EA képvisel:
A single nem fontos (ezt tudtommal nem is demózták), legyen multi, lehessen minél tovább fejni.

Emiatt a single kétséges milyen lesz, a vállalati suttyóságtól függően pedig a játékosszám alakulása is.
Az, hogy hány vérpistike ugrott fel a hype-vonatra nem számít.

De ha tényleg sok a preorder, akkor az lehet egy kritérium a "legjobban várt" kategóriában.

(#20) oriic válasza MageRG (#19) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

Nyilván benne van a pakliban az is, hogy rengetegen várjuk, aztán nagy bukta lesz. (De azért ne legyen így. :DDD )

Más:

Live action trailer lesz, jól gondoltuk. Csütörtökön jön a videó. [link]

Live-Die-Respawn

(#21) janos666 válasza MageRG (#15) üzenetére

janos666
(PH! nagyúr)

Ezt én se értem. A Bioware-nek erősen megtépázott a hírneve (úgy általában), a régi rajongók többsége (már aki még mindig bízik abban, hogy magához tér a studio) szerintem nem egy efféle MMO-t várt tőlük (hanem valami erős single kampányt, akkor is ha nem ME vagy DA folytatást, de azok jobb részeihez mérhető játékot). Szóval tényleg nem tudom úgy igazából ki várja ezt. (Vagy ha már mégis Bio MMO, nem tudom mekkora sikere volt a legutóbbi SW játékuknak, de tippre az is csak egy "futott még".) Egy olyan játékot csinálnak, amihez kevésbé értenek, mint azok, akik már megcsinálták a saját hasonló MMO-ikat, amik elől játékost kéne szerezniük maguknak (a Bungie is már a második résznél jár, nem az első Destiny-t adták ki nemrég -- nem játszottam, de biztos "letisztultabb" már a második, mint az első).

[ Szerkesztve ]

(#22) Xaels válasza janos666 (#21) üzenetére

Xaels
(PH! félisten)
LOGOUT blog

De ez a játék még mindig nem MMO lesz. A közösségi tér is csak azért kerül be mert ezt kérték a játékosok, egyébként max 4 fős csapatok lesznek egyelőre, nuku PVP...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#23) hombre[EU]

hombre[EU]
(őstag)

Házon belül kinyírja az ApexLegends. Viszlát Bioware

you must be the change you wish to see in the world

(#24) Yutani válasza FLATRONW (#6) üzenetére

Yutani
(PH! nagyúr)

Életem egyik legnagyobb filmes csalódása az Alien 3. Anno nagyon vártam, moziban néztem meg, és borzasztó volt, amit Fincherék tettek a franchise-zal. Erre jött 2-3 éve a hír, hogy Blomkamp semmissé tenné a 3-4. részt és jönne egy alternatív sztori vonallal. Ennek rendkívül megörültem, aztán Ridley "megújítom, aztán hazavágom a szériát" Scott lefújta a projektet. Aztán a Disney letiltotta Scottot a franchise-ról. Azóta pedig semmit nem tudunk arról, mi lesz kedvenc banánfejűinkkel.

Régi ISA SB és GUS hangkártyákat keresek saját részre, nem kereskedni! Privizz, ha van valamid! ABIT AU10 is érdekel! #tarcsad

(#25) csongi válasza hombre[EU] (#23) üzenetére

csongi
(PH! kedvence)

Dehogy nyirja ki. Az apex egy tomeg termek, ami nem nyujt tobbet mint az eddigi BR jatekok.
Most nagy divat, de nem tobb. Pont, hogy segiti az eladasokat, mivel az ingyenes. Arra kolteni nem kell.
Amiota a fobb jatekom ingyenes, tobb jatekot vettem, mint amikor fizettem a frissen megjelentekert. :).
Illetve a free gamek, lejebb huzzak a penzes jatekok arait ami nem olyan rossz a jatekos szemszogebol.

(#26) Xaels válasza hombre[EU] (#23) üzenetére

Xaels
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Teljesen más a célcsoport. Az egyik egy PVP FPS a másik egy COOP LooterShooter TPS.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#27) MageRG válasza Yutani (#24) üzenetére

MageRG
(őstag)

Nekem sem tetszett, ahogy az Alien 3 kinyírta a karaktereket.

Később újranéztem, az Alien 4 után. Azt kell mondjam sokkal jobb film, és valahol méltó lezárása a trilógiának, ahol a szerencsétlen űrhajós áll szemben egy legyőzhetetlen, felfoghatalan, idegen valamivel ÉS egy szintén legyőzhetetlen, gátlástalan nagyvállalattal.
Élete árán, de erkölcsi győzelmet arat. A kilátástalan felvetésből (amire az első film is épült), nem igazán lehetett happy enddel kijönni.

Mondjuk szerintem a Prometheus is elég jó film (a Covenanthoz hasonlítva főleg).

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.