Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • waithEard

    őstag

    válasz atok666 #35 üzenetére

    Azt hittem erről beszélsz. :)
    Ismerőseimnél természetesen olyan dolgok vannak a lakásban, amiről átlag ember azért nem álmodik, mert nem is tud róla.
    Ezek egy része olyasmi, ami szerintem amennyivel drágább, annyival szebb is: Pl valódi fa bútor, valódi márvány burkolatok stb.
    Más része pedig nem látható, de nagyon drága beruházások: okosház technika, geotermikus fűtés stb.
    És van akinél látok műtárgyakat, festményeket, amikhez nem értek, de tudom, hogy sokba kerülnek.
    Valahogy ez a konkrét tárgy nálam a sznob kategóriába esik. De lehet az is, hogy én nem ismerek igazán gazdag embereket.

    headhunter:

    Akiket én ismerek azok megnézik, hogy mi mennyibe kerül. Üzletemberek, akik politikai oldaltól függetlenek, saját tudásból, munkával teremtették meg / gyarapították amijük van. Egyiküknek mondtam is nemrég, (egy új üzletének a nyitás előtti napokban) ha tized annyim lenne a bankban, már biztosan nem dolgoznék...

    [ Szerkesztve ]

    "The cold feel of my skin. I try to lose but always win." - M.D.B. - The Fever Sea (RégiHApró: 68 piros \ 0 fekete)

Új hozzászólás Aktív témák