Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MK VII

    veterán

    válasz lorinser #36 üzenetére

    "Egy 7xxx-es Philips TV-re meg azt mondani, hogy xar, akkor valószínűleg tényleg maradi vagy"

    Igazad van. Rosszul fejeztem ki magam. Természetesen úgy értettem a "szarozást", hogy miért erőltetik bele az androidot a TV-be ami nincs kiforrva és ráadásul nem is működik néha tökéletesen hisz eleve android ugye. :)

    "Egy monitor TV TV nézésre nem igazán alkalmas, nem beszélve a 27" méretről"

    Az meg, hogy egy ilyen TV miért is nem jó szerinted tv-ni, nem tudom miből gondolod. Gyönyörűen jönnek rajta a HD csatornák is. Csodálatos képe van.
    Valóban 95%-ban monitornak használom,de néha HD-s természetfilmeket nézek TV-n rajta.
    Nem 100cm felett van csak élet tv-zés tekintetében. Közel van az ágyamhoz a TV és tökéletesen megfelel ez a méret. Feleslegesen vennék 116-os ketyerét,mert csak a nyakam menne tönkre bele.

    "De sokszor ráküldök FHD anyagot is mert sokan azt is néznek ám."

    HD és fullHD filmeket nézek rajta én is....

    (#39) hb1

    Érdekes. Én pont fordítva látom ezt a dolgot. Szerintem pont a fiatalok akik még TV-nek. Én 5-6 éve szakítottam a tv műsorokkal. Így 33 éves koromra értem el azt,hogy semmit nem nézek a tv-ben csak természetfilmeket vagy olyan ismeretterjesztő filmeket amiknek van pozitív tartalma számomra.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák