Hirdetés

2017. június 29., csütörtök

(#1) MaUser

MaUser
(PH! addikt)

Hát izé, ahányszor eddig lehalt a meccsek alatt a Surface és amilyen szép irodalmi mondatokat lehetett néha adásban hallani ennek kapcsán az edzőktől, nem tudom ki vesz ilyet. :DDD

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#2) rankesz válasza MaUser (#1) üzenetére

rankesz
(PH! kedvence)

Volt ilyen? :D Linket!

When you dream there are no rules, people can fly, anything can happen. - Astral Projection | csak a 604 ... :)

(#3) Pug

Pug
(PH! kedvence)

Értem én...
De minek? ;] :DDD

(#4) rottenbull válasza Pug (#3) üzenetére

rottenbull
(senior tag)

Az amcsi fosulisoknak.

(#5) Lacok

Lacok
(senior tag)

Egy újabb hasznos termék.

[ Szerkesztve ]

(#6) cidalain válasza MaUser (#1) üzenetére

cidalain
(PH! addikt)

Tudomasom szerint nem maga a surface tablet hal meg, hanem az infrastruktura. Azt nem tudom hogy a Microsoft uzemelteti e (halozat, szerverek, wifi, stb), de belathato hogy ezek nelkul csak aknakeresozni tudnak az edzok...

(#7) SirCsimbók

SirCsimbók
(tag)

garmmarnáculás:

háhá, a " Amerikaifoci-szurkolóknak"-ot szerintem is pont így kell helyesen írni :R

(#8) Glenda válasza MaUser (#1) üzenetére

Glenda
(PH! addikt)

Csak egyszer volt, az is a wifi baja volt azt hiszem.

Előtte csak iPadnek hívták állandóan :DDD

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r | I'm not a psychopath, I'm a high-functioning sociopath; do your research. | Go Hawks

(#9) MaUser válasza Glenda (#8) üzenetére

MaUser
(PH! addikt)

Biztos hogy egynél többször volt, mert két esetre emlékszem csak a sport1-es közvetítésekből. Még Ricsi is lamentált rajta. :D

rankesz: [link] Ajánlom a kis video-ot is a cikkben.:D

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#10) Glenda válasza MaUser (#9) üzenetére

Glenda
(PH! addikt)

Én a Pats meccsre emlékszem csak, de lehet hogy volt egy másik is.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r | I'm not a psychopath, I'm a high-functioning sociopath; do your research. | Go Hawks

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.