Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #98593280

    törölt tag

    válasz Ed3r_X_ #23 üzenetére

    A megemlített sereghajtó hely, az a gyári egy ventis kiépítésben mért adat.
    Egyébként az alaplap 3, a processzor 4-et, a merevlemez 7 fokot, míg a vga kártya további 5 fokot javul, több ventit a Tesseract-ba építve.

    A Sharkoon házat azért hoztam fel példaként, mert nem mindegy milyen komponensek működnek a gépben, vannak melegedő procik és VGA karik is. Lehet hogy Neked minden OC-vel is 60 fok alatt maradt, több ventivel, de lehet ha más jobban melegedő cuccokat tesz bele, ezek a hőfokok már magasabbak lesznek.

    Nem azt mondtam, hogy a Tesseract alkalmatlan akármire is, hanem azt, hogy szerintem létezik elég sok, olyan ház, ami jobban hűt nála. Következésképpen én pl. gamer célokra mást ajánlok.

    Ami a Raven-t illeti, azért nyert említést, mert abban a leghidegebb kb. a VGA kártya. Ha az árkategóriát figyelembe vesszük, akkor is tudok fél tucatot felsorolni, amit a Tesseract előtt vennék meg én, vagy ajánlanék.

    Amennyiben Neked vagy másoknak megfelel a Tesseract, ezzel semmi probléma nincs. Viszont nekem megvan a saját véleményem és a mért hőfok adatok is.

Új hozzászólás Aktív témák