Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • S*Tom*

    aktív tag

    Aspire 8942g, mely minden tekintetben komoly konkurense az asztali számítógépeknek.
    Ezt a tesz alapján azért nem írnám alá, mert ugye mihez képest!
    Van benne minden jó ami kell, talán az alap 500GB-os HDD lehetne nagyobb, mert ebben az árban nem értem a van egy üres hely könnyen bővíthető szöveget, az alap méret meg egy ilyen gépben meg inkább csak átlagos. A 18.4"-as LED-es kijelző nagyon tetszik és engem nem zavar, hogy fényes. A proci jó, a ram nem gyors, de végre méretes és a VGA is rendben, nem maradt le HDMI ( ez kerülhetett volna inkább hátra, a D-SUB meg elavult és felesleges ) van FireWire és eSATA, ez már nem a kompromisszumokkal teli kategória. A többi dolgot azért nem dicsérem 5.1 hang, n Wi-Fi, kártyaolvasó, webkam. stb. mert ez már manapság minimum, hogy egy ilyen konfigban benne van. Egyébként ilyen gombok vannak az új asus notimon is szerintem sokkal jobbak, mint a régebbi típusokban és nagyon jó ötlet, hogy ezen még világítanak is. Nekem a kinézete is tetszik, már régóta tetszenek az acer notik csak ahogy hallottam a gari elég gázos?
    Nekem az ára jelenleg nagyon sok ennyit nem áldoznék rá, de ha 2 éven belül hasonló teljesítményű gépeket szórnak majd a gyártók úgy 200k magasságában, talán tényleg elérhetjük, hogy normális teljesítményű mobil gépek lesznek megfizethető áron. Az elejére visszakanyarodva szerintem asztalikat soha nem fogják befogni a mobil gépek, ár/teljesítmény alapján, de végre lesznek olyan gépek, ami elé az ember szívesen leül.

Új hozzászólás Aktív témák