Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • swayze

    tag

    válasz SirRasor #35 üzenetére

    Edzés előtt futok mindig és azért vannak 1 perces sprintek mert HIIT rendszerbe ezek beleférnek (kb annyi a lényege, hogy a pulzus 170-180 fölé menjen a pihenő időkbe meg visszatérjen az alaphoz ami nekem kb 130-140 között van ami egy kényelmes még beszélgetős kocogás.) Ezek nem teljes erős sprintek erre jól rátapintott ez inkább egy feszített tempós futás legfőképp azért, mert nem kell ennél gyorsabbnak lennie, másrészt meg azért mert mind ezt futógépen művelem, ami lesz@rja ha fáradsz :DDD .

    Súlyzós edzésnél amúgy igazad van nincs sok értelme kb 100 meg 130 közt szokott rohangálni a mérés.

    Alapvetően arra akartam amúgy kilyukadni, hogy hétköznapi sportolóknak jók ezek az órák, a főbb adatokat látod rajta utólag ki tudod elemezni, hogy hól kéne jobban teljesíteni és alapvetően az adatok is pontosak illetve lineárisak (ami ma 6000 lépés az holnap is annyi lesz rajta)

  • Silentfrog

    veterán

    válasz SirRasor #75 üzenetére

    Ez a fajta követés megy az Amazfitnél is, úgy hogy közben két alkalommal is más eszközzel voltam fent a Zepp alkalmazásban. Meg is lepődtem mennyit futkároztam az elmúlt 365 nap alatt. Az összes elindított edzés adatát látom( útvonal, távolság pulzus gps adatok stb) .

  • repvez

    addikt

    válasz SirRasor #75 üzenetére

    itt a hiba, hogy ez csak egy eléggé luxuskategoriára jellemzo egyetlen gyártó termékére tudod elmondani, mig a többinél nem.
    Részben van igazad ami a korlátozásokat illetni, de mivel van hova fejlödni ezek késöbb nem okoznának gondot.
    Ugy mint a GPS beltérben, már vanank arra is fejlesztések, hogy épületen belül lehessen navigálni és akkor meg hasznos lenne ha az ora tudná azt kezelni is.

    illetve miért lenne baj, ha a légzésszámot is figyelné akár sulyemelés közben is? abbol is lehetne adatot kinyerni, hogy mennyire terhel meg vagy mennyire fejlödtél . sokkal több értelme lenne mint a sakk és az E sport mint külön kategoria mérésének, mert hogy különbözteti meg egy ulö munkát az e sporttol vagy csak ha böngészel valamit a neten esetleg csak ulsz a kanapén és TV-zel ?

    Az 1 éves eltárolás is elégg karcsu, én amig müködött az endomondo addig folyamatosan fel tudtam tölteni az adatokat oda , de még most is tárolodik offline a telefonon és igy még 2014es futásaimat is megtudom nézni , mikor mennyit futottam és a pulzus menyni volt. azota nem hogy fejlödött volna ez inkább rosszabb lett még egy drága luxus márkánál is.

    Az meg miért baj, ha az ora mondja meg , hogy mikor kelljek , most lehet beálitod ,hogy 7kor akarsz kellni, de az ora meg figyeli az alvást és igy elvileg optimálisabb állapotban kellt mintha fix 7re , persze gondolom lehetne finomitania rendszet, hogy a beálitott érték elött nézze ezt az adatot mert különben elkésel.

    Én csak az akarom kifejezni ezzel, ha már amugy is gyujtik rólunk az adatokat akkor legalább legyen valami ami hozzáadott érték is nem csak flancos ábrák amiket másoknak lehet mutogatni.
    Lehessen évekre visszamenöleg diagnozist felállitani az adatokbol, hogy kiderüljön idöben ha valami probléma van, most erre csak akkor van lehetöség némely gyártónál ha tényleg olyan adatot mér ami erre utal, de az nem látszik, hogy valami fokozatosan lassan romlik.

  • stemplar07

    őstag

    válasz SirRasor #78 üzenetére

    azért a ,,Bip U,, nem egy kvház, a gtr3 pro hoz képest ..( szerintem teljesen más az érzékelője..)
    más - ma kipróbáltam a tenisz ,,című,, sport mérést, azt hiszem,, a másik kezemre kellett volna az órát tennem összes ütés: 13.. :D kb ez is olyan mint Nadal ,,okos,, Babolat ütője volt.. kb meg sem jelent.. :DD

  • stemplar07

    őstag

    válasz SirRasor #80 üzenetére

    Megmondom őszintén, GARMIN .. akinek fontos a pontosság sportban azt kell h használjon és ott is a mellkaspántot .. a Huawei WGT2-m sport közben (tenisz, súlyzós edzés) átlag 10-15el kevesebbet mér pl. mint a GTR3pro ... és szerintem ez utóbbi a hiteles(ebb..,,).. ( volt Fibit/garmin/Huawei... mindegyik mást mért sajnos)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák