Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz Boond #28 üzenetére

    No Offense... DE!

    Neked az oktatási rendszer mióta politika, vagy a tudományos élet? Na ez a baj. Ha nem tudtok semmivel előhozakodni, akkor jön Trianon. Ezzel ma mit szeretnél kezdeni, jó a múltban élni, csak semmi értelme mert nem visz előre. Abból kell kihozni a legtöbbet ami ma ki tudsz hozni nem amit 1920 Június 4-edikén. A mai ember aki megpróbál megélni ezzel mit kezdjen?

    Másrészt, ha írsz egy doktorit, pl wikipédiás hivatkozásaiddal úgy visszadobják mint annak a rendje.

    Ha elolvastad volna, nyilván nem tetted meg, akkor én is ezt írtam, szóval nem kell szajkózni, amit más leírt már.... Mintha az Ő ötlete lenne, szerinted ez mennyire fér bele...

    Tehát amiről te papolsz mi mennyire hiteles, és 3,60 ft kenyér stb. Nah pont ezek azok a történelem hamisítók...

    Nem baj, ha nem éltél akkor, nem baj, ha nem ismered a történelmet, a baj, hogy nem figyelsz, ami káros...

    Ne keverjük össze a valódi civil szervezeteket és az álcivil szervezeteket, amik valójában politikai tevékenységet végeznek. A civil szervezetek döntő többségével semmi gond nincs az ég világon.

    Szerinted a Wikipedia hitelesebb, vagy a CÖF?

    De ez tudod olyan, hogy a Magyarok jogaira szar rá mindenki az eu-ban, ha van vmi Romániában, Ukrajnában.

    Ja hát mint a magyarok más nemzet jogaira, pl Írország, vagy esetleg a Katalánok, Esetleg a Cseh németek? De legjobb példa amikor egy ilyen Horty féle politikusokat mennyire érdekelte ez...

    Szerintem a Lengyel Magyar barátság jegyében ezt is kellene ünnepelni, nem?

    De ha egy Amerikai, vagy "nyugati" érdek sérül valahol máris telesírják az egész világot. Nah ennyit ezekről a civilekről, és politikusokról.

    Ja ja. az ősellenség, aki még mindig jobban figyelembe veszi a munkás jogait, mint egy magyar cég ezt felejtetted el...

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák