Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz Z10N #44 üzenetére

    eSport játékkal játszanak, de nem eSport szinten. A 60 fps az kutyafüle, meg macskafarka, filthy casual thing. ;]

    Apexhez kell 8 mag, 16 GB gyors RAM és minimum egy 1080 Ti, hogy legalább nyomokban smooth legyen (direkt ehhez váltottam Vega 56-ról Ti-re, és még így is átvillant az agyamon a Matisse upgrade, de végül inkább GTX 1070 downgrade lesz, mert 3 hónapja csak Crispy meg GZDoom pörög).

    Fortnite is híres resource hog, pedig elég gagyin fest. Értelmes CS:GO nincs 200+ fps alatt. Overwatchnál is fuck 60, minimum 144 vagy több. Quake Champions meg egy szégyen hibrid engine-t használ, a Jóisten vasa sem elég hozzá, ráadásul 200 fps felett kezd megéledni a reszponzivitás (ennél még az Apex Source alapú motorja is sokkal jobb, pedig ott is van optimalizálatlanság bőséggel). Pont nemrég csekkoltam le, hogy volt-e azóta változás, mióta utoljára játszottam vele. R7 2700 @ 4 GHz + 16 GB DDR4-2933 + GTX 1080 Ti, és nem bírtam két menetnél úgy többet menni, hogy ne akartam volna valami dev életét elvenni ----> uninstall.

    Az eSportolók nem kockajátékosok, nyomokban sem. Nem leszel eSportoló attól, mert olyan multiplayer játékkal játszol, aminek aktív a szcénája/vannak pénzes tournamentek/streamer közössége. Fizetett profik és fél-profik azok, illetve talán még idetartoznak azok a high skillerek, akik komolyan veszik a dolgot, indulnak ligákban, versenyeken, ott vannak a laddereken. Egyiknél se fogsz 60 fps-t, 60 Hz-es monitort meg faék gépet látni, tegyük hozzá okkal. Egyedüli kommersz kivétel talán a League of Legends (és a Starcraft: Brood War/Warcraft III TFT), mert az egy kenyérpirítón is elfut relatíve szépen.

    [ Szerkesztve ]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Új hozzászólás Aktív témák