Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • old rocker

    veterán

    válasz AusWolf #17 üzenetére

    Köszönöm. Bár ma kicsit elbizonytalanodtam, az E52-es topikban olyan kérdéseket tettek fel, hogy ... lehet, mégis szükség van a reklámokra, de az alapoktól. "Ha azt észleli, csepeg az orra, vegyen elő egy papírzsebkendőt és fújja ki. Az orrát."

    Amikor feltesznek olyan kérdéseket, ha ovisuittal lementem a névjegyeket és elveszik a teló, akkor a pécéről is elvesznek a névjegyek? Ugyanettől: ha a kártyáról átmásolom a névjegyeket, akkor a kártyán elvesznek? Hol találom a stopperórát? (E52-en nincs, külön programmal lehet feltenni...) De - mint válaszoltam is rá, volt olyan versenyző, aki azt kérdezte meg, hol lehet a billentyűzárat feloldani?

    Én csak egy viszonylag jól képzett júzer vagyok; a szoftverekhez már hülye. De, mielőtt megveszek egy telefont, már akkor tájékozódok róla, mit tud. Aztán elolvasom a kezelését, végül addig nyomkodom, amíg meg nem ismerkedek a menüjével, a beállításaival.
    Én mindenkinek szívesen segítettem, de amikor az jön le a kérdésből, még arra is lusta (vagy hülye hozzá), hogy a menübe belépjen, mi is található benne...

    "Jaj, nekem is van már egy cuki kis ilyen telóm, nem tudjátok, hol kell bekapcsolni?" "Mielőtt bekapcsolom, bele kell rakni az akksit, vagy elég, ha feltöltöm?" "Amikor kikapcsolom, nektek is elsötétül a kijelző, vagy az hiba?"

    [ Szerkesztve ]

    A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

Új hozzászólás Aktív témák