Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ATM_automata

    őstag

    Tök jó. Már ideje volt bemutatni ezt a márkát is...szerintem. Én amondó vagyok, hogy a Vanguard egy remek alternatíva azok számára, akik megfizethető, minőségi fotó kiegészítőket keresenek. Sajnos a teszt alanyai eléggé a választék szélét mutatják be. Nagyon sok jó állvány van 12-18+Áfa körül.

    Én magam egy Espod Plus 203AB vettem és mellé egyből egy UP-Rise 43fotós táskát is, amit megint csak sajnálok, hogy nem került be a tesztebe, mert szerintem sokkal érdekesebb és nagyobb célközönsége van, mint egy állványnak. Az UP-Rise 43 a Bruttó 20.000.-Ft-os végeflhasználói árával egy remek alternatíva azok számára, akik nem tudnak vagy nem akarnak 30-60.000.-Ft-ot kifizetni egy LoewePro vagy Kata táskáért, de szeretnének egy nagyon minőségi és szép kialakítású táskát. A rohamosan terjedő (belépő szintű) dSLR gépek gazdáit inkább fogja érdekelni egy komoy, de megfizethető táska, mint ezek állványok. Itt jegyezném meg, hogy TIPA díjas táska sorozatról beszélünk, amit megintcsak érdemes lenne megemlíteni a cikkben akkor amikor a gyártóról írnak...szerintem.

    Az állványt és a táskát összesen 40.000.-Ft-ért vettem. Tökéletesen elfér benne egy Nikon D3100 + 18-55 + 55-300-as Obi, Obi Napellenző, Töltő, 2 akksi + a beépített vakuhoz való diffúzorok, és ekkor a táska felső fele még mindig üres, azt tehetek bele, amit akarok.

    Én nagyon örülök, hogy a Computer Emporium (mint nagyker) behozta a márkát, a digicam rovatnak szerintem nagy előnyére vállna, ha elballagnának hozzájuk és kérnének egy talicskával a meglévő készletből, hogy leteszteljék őket.

    :R

    What else?

Új hozzászólás Aktív témák