Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • miresz

    veterán

    válasz #95462144 #14 üzenetére

    "A Nato, mint katonai szövetség miben is állapodott meg?"
    Ukrajna nem NATO tag.

    "Miért is csatlakoztak ezek az országok a Natohoz?" Pl. A Román,Bulgár,Lengyel,stb? Na szerinted miért? Erre azért kíváncsi vagyok. :)

    "De vajon miből is született a minszki egyezmény?" Csak egy pont az egyezményből, eleve be sem taartottak az ukránok. (A külföldi fegyverek és zsoldosok kivonása, illetve az illegális fegyveres csoportok leszerelése.)

    "A védelmi eszközök telepítése és a támadó egységek telepítése között azért van különbség nem is kicsi."
    Ez jó! Ha tudnád,hogy fizikailag semmi, a védekező rakétarendszerből bármikor lehet támadó rakétarendszer,és ez vissza is igaz.

    Pár válasz a sorok közül. Én sem vagyok a háború híve, sőt én is úgy gondolom,hogy mindenki maradjon a seggén nem kell háború, és én sem kedvelem az USA-t sem pedig egyiket sem,de ez tisztán látszik,hogy mire megy ki. Ártatlan bárány az pedig bizonyos,hogy mindegyiktől messze áll! Nem csak a keleti híreket olvasom Az RT-t mint ahogy a kolléga fogalmazott,de amelyik állam nem teljesen Amerika függő itt európában,azért ott is megtalálhatóak a reálisabb hírek is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák