Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vicze

    félisten

    válasz azopi74 #17 üzenetére

    Ez részben nem igaz. iOS-en többen vásárolnak, ez aláírom de!:
    Nemes egyszerűséggel Droidon így sokkal, de sokkal magasabb a profit hányad.
    Droidon volt a 2-3 millió letöltője a fizetősnek, a HD-nak még 100e se. Ez ugye nincs 1millió dollár bevétel.
    Na most a Free-nek van majd 100 millió letöltése!!! Szerinted mennyi bevétel generálódik belőle? (iOS számokra nagyon kíváncsi lennék.)
    Freemium verzió amúgy csak 1éve van belőle, és az alatt generálta ezeket a számokat.
    Time Travel-ből már csak a HD-volt fizetős, és pont ugyanannyi letöltése van mint a többi HD-nak, tehát aki megvette az végig megvette.
    Az ilyenek miatt gondolkodok egyre inkább az Amazon App Store-on, mert ott kifizetem és legalább nyugodtan használhatom.

    iOS-en amúgy ugyan úgy van Free és fizetős is régiekből, ebből biztos nincs?. Droidon a fizetős lassan kihal vagy csak később jön, mert az SGS5-re reklám mentes verziót kapják majd exkluzívan...

    A taktika lehet, hogy más-más. iOS-en előbb megfejjük a usereket és után a jön a Free, hogy az ingyenélőktől még a reklámbevételét kisajtoljuk. Droidon alapból Free majd, később lehúzzuk a HD és fizetős verzióval, azokat akik amúgy is megvennék.
    Nem tudom...

    Az értsd azért meg, hogy ennek köze nincs a warezhez, ki kéne már verni a fejekből. A user egyszerűen nem fogja használni, ha fizetős, nem fog 100millió 1bites azzal szerencsétlenkedni, hogy leszedje máshonnan.

    @G4bi89: Tab-on fenn van és nem megoldás már... Majd frissítem hátha.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák