Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • azopi74

    addikt

    válasz Legendd #15 üzenetére

    Valószínűleg azért így csinálják a fejlesztők, mert az android tulajdonosok túlnyomó többsége azt a 300 Ft-ot se fizetné ki.

    Ezért inkább meg sem csinálják droidra a fizetős verziót, azért felesleges, hogy lewarezolja a nép, így viszont
    mindenképpen hozzájutnak a bevételhez a reklámok, in-app vásárlások útján.
    Mielőtt nekem rontatna bárki: tisztelet a kivételnek! - az előbbi természetesen nem mindenkire vonatkozik, csak a többségre, - én is Androidon próbáltam ezt is, és kifizettem volna a fizetőst, ha lehetett volna, de így inkább megvárom a WP-s fizetős verziót - igaz, az általában kétszer annyiba kerül, mint az ios-es, de még úgy is megéri.

    Szerencsére a WP store-t még nem lepte el ez a freemium trágyalé, ami a Google Play-re jellemző, és nem is fogja, amíg ennyire körülményes (és erősen korlátozott - egyszerre max. 10 app) a warez lehetősége.
    Vicc, hogy majdnem annyi a Windows Phone Store bevétele, mint a darabszámban mérve legalább 10-szer akkora piacot lefedő Google Play-é...

    Az itunes AppStore-t meg az védi ez ellen a szemétdomb ellen, hogy az alsó-kategóriában nem versenyeznek. Bár nálunk ez is máshogy műxik, megveszi gyártósori melós anyuci/apuci (ismét csak tisztelet a kivételnek) 24 havi részletre a szifont, hogy a kölök villoghasson vele a suliban, akinek persze az első dolga az, hogy jailbreak-eli a cuccot. :D

Új hozzászólás Aktív témák