Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Corleone33

    aktív tag

    Őszintén kìvánom hogy a Wiple összekapja magát végre és tényleg nagyot szòljon a Steames megjelenés mert amúgy nagyon is van benne potenciál hogy a f2p jàtékok call of duty-ja legyen (de még van min csiszolni lásd pl jobb szintrendszer és stabilabb netkòd)

    Kis kiegészìtésképpen úgy néz ki, hogy a jàték kb olyan 4 òra múlva(?) lesz unlockolva euròpai idő szerint.

    [ Szerkesztve ]

    Előző rossz tapasztalatok miatt sajnos nem üzletelek 0km-es /0 értékeléses felhasználókkal!

  • aginor

    addikt

    válasz Corleone33 #1 üzenetére

    Valahogy van egy komoly Cod utánérzése a játéknak a videó alapján, de ez nem biztos, hogy baj.
    Ugyanakkor sajnos már nem nagyon hiszek a f2p modellben, mivel valami buktatót mindegyikben találtam, amit próbáltam.

    Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

  • Pro!Petya

    addikt

    Nagyon nem tűnik realisztikusnak!
    Annak a cipzárnak már nem szabadna tartania magát ...... :C :DDD

    Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

  • Corleone33

    aktív tag

    válasz aginor #2 üzenetére

    ebben (eddig) nem nagyon van

    Mondom ezt úgy hogy kb 20 plusz óra alatt kigrindoltam az összes perm fegyvert a játékban pár közelharcit kivéve. A fegyvereket javítani kell de nem vészesek az ingame pénz ára illetve vannak eventek és daily login bonusz valamint free gp és free chips.

    illetve vehetsz időkorlátosan gránátokat meg töltényeket amik PICIVEL ha jobbak (ugyanúgy csak ingame pénzért), de ezek érdemben nem változtatnak sokat.

    Amik igazi pénzbe kerülnek (de néha eventekkor is megkapod jutalomként) az a GP/xp booster, illetve bizonyos skinek (amiknek nincsenek statmódosító hatásuk csak szebben néznek ki és ezeket is lényegében ingyen kinyithatod chip ládákból).

    Játékban 3 "pénz" létezik: GP (amit meccsek után kapsz plusz néha login bonusz plusz időleges free gp-ből. Ebből tudod javítani a fegyvereket ha sérülnek (bár max arra kell csak ügyelned hogy a durability-jük ne menjen le nullára mert akkor eltörik és meg kell újra venned gp-ből)., illetve időleges gránátot és töltényt is ebből vehetsz, valamint GP ládát (ezt nyugodtan hanyagold, nem éri meg a ráköltött GP-t.

    van a chip amiből főleg chip ládát tudsz venni amikből picivel jobb dolgokat kapsz illetve asszem skineket is vehetsz belőle. időleges free chip gombra kattintva kapod valamint ugyanúgy login bonus/ különféle daily task-ek után/eventekkor.

    Végül de nem utolsó sorban van az AP, magyarul Aeria Points. Ez a tényleges "prémium pénz" a játékban amit ingyen nem tudsz megszerezni, ezt már venned kell. Ebből sokmindent tudsz venni, kezdve GP/XP boosterektől kezdve különféle fegyver csomagokig ha nagyon türelmetlen vagy és nem akarod kifarmolni vagy egy specifikus fegyverskin kell.

    Összességében csak ingyenes játékosként is nagyon jól el lehet boldogulni, olyan 20k GP körül kezdődnek a fegyverárak (ha jól rémlik kivéve ha rögtön skineset akarsz venni és olyan 15-20 meccsből kényelmesen össze lehet szedni valamint erre is ráadódnak a már említett dolgok, illetve daily login bónuszként is kapsz fegyvereket.

    Értelemszerűen mindenkinek más és más a defíniciója arról hogy mi számít fair free to playnek és mikor megy át pay to win-be, eddigi mmofps ek közül amikkel volt alkalmam játszani (Blackshot, SKILL aka volt Soldier Front 2, Combat Arms, Black Squad, Heroes and Generals) ez volt ami nagyon megfogott a Krunker.io-n és a COD Mobile-on kívül.

    A legnagyobb probléma (szerintem) amivel ez a játék küzd az a játékosbázis, noha nem tart félévig meccset találni sztenderd matchmakingben (nem úgy mint Black Squadban *köhint*), de sokszor toppansz ugyanazokba az emberekbe. Remélhetőleg a játékostábor picit fellendül mert nagyon ráférne egy kis vérfrissítés ilyen téren.

    Bocsi a nagyon bőbeszédű leírásért, gondoltam körbeírom kicsit a játékot hogy picit jobban átlásd :)

    [ Szerkesztve ]

    Előző rossz tapasztalatok miatt sajnos nem üzletelek 0km-es /0 értékeléses felhasználókkal!

  • aginor

    addikt

    válasz Corleone33 #5 üzenetére

    Nem csak, hogy nem baj a bőbeszédért, de határozottan köszönöm, mivel így kicsit jobban képet kaptam a játék gazdasági hátteréről, és mindjárt meg is jött hozzá a kedvem. :R Amit eddig "komolyabban" kipróbáltam az a mára kimúlt Rainbow Six és a Survarium. Az elején még elfogadható volt mindkettő, de egy idő után nagyon elharapózott benne a vegyél fegyvercsomagokat, mert azok jobbak, mint a grindelhető társaik, és/vagy eleve olyan OP fegyvert ad, aminek nem is volt grinderlető változata. Emiatt és a kicsi, de viszonylag nagy arányban törzstagokat (a játékban profi/csaló) számláló játékosbázis miatt végül mindkettőt abbahagytuk. Remélem ez jobban fog szuperálni majd.

    Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

  • Corleone33

    aktív tag

    válasz aginor #6 üzenetére

    Igazán nincs mit, örülök ha tudtam segíteni. Nem egy rossz játék, csak rá kell érezni :)

    Előző rossz tapasztalatok miatt sajnos nem üzletelek 0km-es /0 értékeléses felhasználókkal!

Új hozzászólás Aktív témák