Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #90088192

    törölt tag

    válasz dabadab #6 üzenetére

    Akkor gondoljuk végig, vagyis csak én mert valamit nem értek.

    Ha a jelenlegi rendszer marad ahogy, akkor tudjuk mi fog bekövetkezni(Pl túlnépesedés, erőforrások kimerülése, és kb katasztrofális mértékű környezet szennyezés), így is akkora mértékű szenvedést okozunk amit el nem tudunk képzelni, gondolj bele az éhezőkbe, a nyomor negyedekben élőkre, a hajléktalanokra, és magára a teljes környezetre, hogy csak egy párat említsek.

    Ezek szerint ez nem felesleges szenvedés kategória.

    Értem, vagyis nekünk ezen az úton kell haladni, és minden ami történik az jó, mert ugye most éppen ez a rendszer-divat-jog.

    Bármilyen más megoldást hozok fel, vagy bárki más, akkor ugye a többségnek kellene áldozatot hozni(sok esetben ez sem tiszta, kinek kellene áldozatot hozni, mert az anyagi javak 90% az 0.01% kezében található), hogy mindenkinek jobb legyen. De ugye az MI vagyunk, és nekünk jogaink vannak, és hát miért is kellene áldozatot hozni :C

    Itt tartunk most, és ezen az eszme menten folytatjuk tovább, mert ugye meg mindig tudjuk az összes dolog amit teszünk, nem változtat semmin, hiszen gazdasági érdekek menten születik meg az ötlet, hiszen az ember mar csak ilyen. Ha más ideológia alapon születik meg az ötlet, ott meg ugye ott elbukik, hogy valószínű változtatni kellene dolgokon, ergo jogok stb csorbulása várható, és ugye ezzel vissza fog élni valaki 100%.

    Vagyis eddig kb millió megoldás közül 0 véghez vihető. :R

    Akkor mit vársz tőlem?

    Tapsoljak hozza, hajra csak így tovább?

    Tapsolok, csak így tovább.
    Ahogy írtad az alacsony szellemi színvonal, nem mentális betegség, ergo ugyan úgy szavaznak, és joguk van a közellátás, oltás megtagadására, hiszen NEKIK is jogaik vannak, és ugye van házuk, dolgoznak, így tovább, nem úgy jártak mint a hajléktalanok, vagy éhezők, nem lehet őket csak úgy kirekeszteni és korlátozni a jogaikat, mert ok megveszik maguknak. KIFIZETIK.

    Az egyen és társadalom folyamatos szembenállásában ezek a játékszabályok, ha változtatunk az arányokon maris valakik rosszabb helyzetbe kerülnek. Ettől fel majd mindenki ezert nem akar változtatni.

    Akkor most megint mi rosszat tettem?

    Ha magam nem ismerem fel, hogy gonosz vagyok, akkor valószínű rossz az értékrendem, ergo Pszichopata vagyok vagyis mentális betegségben szenvedek. :R Ha felismerem ezt a tényt nem lehetek Pszichopata :DDD
    De ha tényleg az motivált, hogy valahogy kimozdítsam az embereket ebből a gödörből, és tényleg valami + változást csikarjak ki azok szamara akik nem feleslegesen szenvednek, hat legyen, rossz az értékrendem. GONOSZ VAGYOK :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák