Hirdetés

2019. augusztus 22., csütörtök

(#1) proof88

proof88
(addikt)

Egy láma kérdéssel indítok: oké-oké, 3 centi magas, de vajon nem lehetne olyat csinálni, hogy egy talp illeszkedne a procira, ahonnan 2 vékonyka hőcső vinné el a hőt és mondjuk egy kis bordában végződnének, 3 centi magasan? :DDD Mert akkor a venti se kéne, nem?

(#2) EarL 007

EarL 007
(veterán)

Ez a 3cm magas hűtő nem hiszem, hogy túl jó lenne, átlag HTPC házakban csak van hely egy kb 10 cm magas, jó hűtőnek.

(#3) Pompi válasza EarL 007 (#2) üzenetére

Pompi
(MODERÁTOR)

"átlag HTPC házakban csak van hely egy kb 10 cm magas, jó hűtőnek."

Nekem egy Foxconn low profile házam van és a Thermaltake TR2-R1 pont nem fért el benne, pedig az "csak" 84mm magas, mivel maga a ház 10cm. Szóval én nem értek egyet ezzel a 10 centi úgyis elférrel.

[ Szerkesztve ]

...

(#4) Peetig

Peetig
(csendes tag)

Szerintem ha nem rendes htpc házba, hanem esetleg valami régi videóba, esetleg vékonyabb dvd lejátszóba szeretnénk pc-t építeni, akkor az Akasa megoldása igencsak megfontolandó...

Compaq Armada 7400.

(#5) tlac válasza EarL 007 (#2) üzenetére

tlac
(nagyúr)

lapos itx házba jó ez
pl. modecom feel 302

(#6) Dyno

Dyno
(veterán)

Kérdezném, hogy akkor mi a probléma a lowprofilos intel hűtővel?Az is halk és hűt normálisan.

(#7) NoLF válasza Dyno (#6) üzenetére

NoLF
(addikt)

ki mondta, hogy probléma van vele? :F

"The value of life can be measured by how many times your soul has been deeply stirred" Soichiro Honda

(#8) Dyno válasza NoLF (#7) üzenetére

Dyno
(veterán)

Már sok panaszt láttam rá....csak azért írtam.Szomszédnak is a a mozis PC-ébe maradta sima intel hűtő leszabályozva E8200-alatta 1,1V-n alapórajelen, 40°C főlé nem megy.Nekem ezzel az Akasaval az a bajom hogy a venti maga ami kicsi rajta.

(#12) PH-User

PH-User
(addikt)

Én nem tudom, de ez már nem túl alacsony? :U

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#13) ^Clown

^Clown
(veterán)

Nem sokat gondolkodtak ezeken, az biztos. De nem is baj. Ha halk, és teszi a dolgát, akkor hajrá :)

(#14) zed1983

zed1983
(őstag)

Jó, hogy legalább lapos házba belefér, de stock is belefér ennek nem sok értelmét látom, méretei alapján nem lehet jobb egy stock hűtőtől....

zed1983

(#15) zed1983 válasza tlac (#5) üzenetére

zed1983
(őstag)

Amit linkeltél abba a gyári hűtők is beférnek, így van mini itx-re jó lehet ez a hűtő :K

zed1983

(#16) Hebry

Hebry
(senior tag)

Szerintem is ebben a ketegóriában jó a sima, gyári hűtő, azoknak lehet jó, akik hűtő nélkül veszik a procit a low profilú házukba.

(#17) Ste válasza PH-User (#12) üzenetére

Ste
(addikt)

Sok procit én sem bíznék ezekre a hűtőkre (max Atom-ot vagy alulfeszelt Sempron-t)

Pompi: pedig az egy kimondottan jól sikerült hűtő. Kis házban nem sokkal volt jobb nála a thermalright xp-120, amin nagyon meglepődtem (alulfeszelt X2 volt alatta)

(#18) sNORh

sNORh
(addikt)

nemis lettek túltervezve..

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#19) Tomate

Tomate
(veterán)

"új processzorhűtőt is készített az Akasa"

Micsoda tervezőmunka, micsoda kreativitás! :C PII-esen voltak hasonlók annó ha nem jobbak... :))

+36304906443

(#20) pip válasza Pompi (#3) üzenetére

pip
(aktív tag)

egyetertek, htpc-be a 10 cm sok, anno en is azert kellett zalman 7000-t vennem, mert az antec hazamba epp hogy befert a maga 6.2 cm magassagaval. Es venti nelkul is teszi a dolgat, egyszer lecsuszott a csatlakozo a potmeterrol es nehany napig venti nelkul ment (nyaron). Ennyit a "passziv modrol". Amugy annyira halk alacsony fordulaton, hogy akkor vettem csak eszre, amikor jatekra fel akartam huzni a fordulatat :) No azota mindig alapjaraton megy, igy gyakorlatilag hangtalan.

(#21) twollah

twollah
(nagyúr)

Ebben aztan nem sok innovacio van.

Fogtak egy normal hutot, neki estek a flexszel es kesz a HTPC huto.

(#22) daa-raa válasza EarL 007 (#2) üzenetére

daa-raa
(titán)

Az amiről Te beszélsz nem HTPC ház.

Vannak olyan fallal körülvett városok, melyeket nem szabad megostromolnod. - Szun-ce XL

(#23) zeg

zeg
(senior tag)

Vajon hány tucat mérnök dolgozott az Akasanál éjt nappallá téve ezen a technikai csodán, hogy létrejöhessen ez a K6-2-es időket idéző hűtőcsúcsmodel? ;] ;] :DDD :DDD

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#24) [HUN]Tyson válasza zeg (#23) üzenetére

[HUN]Tyson
(senior tag)

Pont ezt akartam írni én is, hogy ez egy 10-15 évvel ezelőtről a fiók mélyén talált procihűtő.

(#25) Totis

Totis
(aktív tag)

Compaq PII-kbe láttam hasonló hűtőt. Mondjuk az 2x ekkora volt és a házba hátul volt 1 90-es venti + a tápventi.
Belegondolok, hogy az én miniITX-es házamba ez mit művelne. Nekem max 5cm helyem van... :)) Mennyi idő alatt főzne meg egy 45W TDP-s AMD-t?

ASUS 1015BX, Nexus 7 (2nd), Nokia Lumia 735, Nintendo Wii, Netgear Stora

(#26) daa-raa

daa-raa
(titán)

Azért tegyük hozzá, hogy mindezekkel összefüggésben az Akasa ezt is bejelentette.

Vannak olyan fallal körülvett városok, melyeket nem szabad megostromolnod. - Szun-ce XL

(#27) zoo8800

zoo8800
(addikt)

Miért van szükség ilyen hűtőre? Ilyen célra a gyári is megfelel.

"nagyon best buy vétel"

(#28) kariad

kariad
(őstag)

CSúnnnnnnyyyyaa :P

(#29) Sebastian072

Sebastian072
(csendes tag)

Nekem ilyen ventire lene szükségem de vas nélkül.Sajna sehol nem láttam.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.