Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Timer

    veterán

    válasz pandras83 #42 üzenetére

    Ááá, had ne menjek bele, annak idején szétoffoltam a ryzen topikot is ezzel, de címszavakban: memória sebesség hektikussága (egyik UEFI-nél ugyanazok a modulok 2997 Mhz-en mentek, a következő frissítéssel csak 2666-on), cold bootból vagy indult vagy nem (akár több napos stabil működés után is), a ventilátor vezérlés kaotikus volt (vízpumpával nem annyira vicces, amikor eldobja a beállításokat, és ráadásul nem is ad annyi voltot, ami hajtaná a pumpát), ha kihúztam tápból a gépet, utána már alap BIOS beállításokkal indult (gombelem csere megvolt), stb... Az már csak hab a tortán, hogy a gép gombnyomástól kezdve 10 másodpercig mind a mai napig nem ad képet, utána megjelenik a logó, és néhány másodperc múlva már az asztalon vagyok, de utóbbi az nvme ssd érdeme, nem a lapé. Szóval, ilyesmik. Sokak szerint a behelyezett PCI eszközöm a ludas (ami egy XONAR kártya, de nélküle is ezt csinálja, pont két hete póbáltam rá, mert amúgy is szereltem).

    @hokuszpk: rendben, Rád írok majd. Ezt a lapot akkor is cserélem, ha egyébként (afenti táblázat szerint) még akár 3600X alá is jó lehetne.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák