Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _Scythe_

    aktív tag

    válasz Morden24 #7 üzenetére

    Elbuksz pár (esetleg jó pár 10-15%) FPS-t. Lehet élni nélküle, de ha már van, használom. És ez és a hangkártyám (SB X-Fi extreme music) együtt már elég jelentős teljesítmény növekedést jelent sok játékban. PhysX támogatása már minden 2-3. játéknak van, az 5.1 -et sem a procim, hanem a hangkártyám pozícionálja (EAX5-tel) De nem csak ez a haszna, és szerintem nem kellene külön választani a PhysX-et a CUDA-tól mert itt igazából a CUDA-n van a hangsúly.
    Pl: Media Player Classic HomeCinema (ami szerintem a legjobb media lejátszó) használja a CUDA-t, kipróbáltam egy full HD-s teszt videóval és 40-50% helyett 7-8%-os proci terhelésem volt. (E6420 3.14GHz-n) Létfontosságú ez? Az én esetemben nem. Jó? Igen. Ezen kívül pl az nZone oldalról számos CUDA-t támogató app-ot tölthetsz le, video rendernél bizony botrányosan jól jön!
    Öcsém gépébe 4850-et tettem, de mivel semmilyen új és vidkari izzasztó játékkal nem játszik (leginkább RTS) ezért nem tudom pontosan megmondani, hogy istenigazából mennyit ér. Biztos nem ez alapján választanék kártyát, de ha van, használjuk, nem csak dísz.

    És akkor ON:
    Valóban nagy faszság ez a NV-től, szerintem is magával baxik ki, és ugyan nekem TNT2 óta csak nv-s kártyám van, lassan úgy utálom ezt a céget, mint a Nokia-M$ párost.

Új hozzászólás Aktív témák