Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gege547

    tag

    válasz #54625216 #26 üzenetére

    A csónakból befotózgatást meg magánterület fotózást nem tudom általában kétes szituban vagy kérdezek vagy inkább nem fotózok. Nyilván ha lesi fotókat akarok csinálni pucér strandolókról nem ez lenne de kétlem hogy csak úgy meg lehet azt is úszni azzal a kifogással hogy közterületről fotóztam. De majd ha aktuális lesz utána járok ennek is.

    Nekem magával az elvvel van bajom hogy kell nekik minden is. Kereshetnének pénzt a saját storejukból származó játék eladásokkal. Az a bolt is pörög szépen. És a konzolok is megélnek belőle valahogy. Szerintem ezzel lehet őket megfogni. Mert látunk rá működő példát hogy hogy lehet veszteséges hardver eladással szoftver oldalon nyereséget termelni. Ezért indokolatlan az hogy ezekből az adatokból lesz a pénz.

    Mindegy is én továbbra sem fogok addig Quest et venni amíg ez a policy így marad (Úgyhogy több marad én nem fogom elcsaklizni). Egyenlőre a Facebook majdhogynem kötelező próbáltam nélküle de egyszerűen nem lehet. Senki sem hajlandó emailt olvasni, telefonálni és megy a beszólogatás hogy miért nincs fent az ember. Ráadásul állás interjúkon is furán néznek az emberre.

Új hozzászólás Aktív témák