Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gege547

    tag

    válasz #16820480 #10 üzenetére

    A strandokon ha jól emlékszem tilos is fényképezni. Legalábbis amikor legutóbb voltam akkor kint volt a tábla és mivel a strand magán terület amúgy is csak engedéllyel lehet rajta fotózni. Arról nem is beszélve hogy akkor odajön a szülő és letörölteti velem a képet sőt ha én nem törlöm le az bűncselekmény. Tudom itt 19 ezer pedo képért csak 500 ezer forintos bírságot lehet kapni ami 26 forint képenként azt mondjuk kibírom. De attól még bűncselekmény.
    Viszont a face az tárolja a felvételeket és egyenlőre kérdéses hogy egyáltalán le törlik e akkor is ha kérem őket.

    A se webcam se telefon se tablet nincs akkor a szobában amikor valaki öltözik. Asztali gépet használok nincs rajta webcam a laptop kamerája meg el van takarva. Kinect nincs és annál is felmerültek gondok főleg amikor az MS lepásztázta a TV előtt ülőket hogy hányan vannak. Abból is lett hiszti. Plusz a fentiekből fel tudok nézni és van valami fogalmam világról és ha valaki öltözik kinyomom/letakarom őket nem úgy mint egy VR headsetnél ahol a szemem takarja a kijelző a fülem meg be van dugva.

    Nem kötelesek szolgáltatni viszont azt kötelesek elfogadni hogy igazoltatom egy rendőrrel hogy én én vagyok. Ha nem fogadják el akkor megbukik az állításuk hogy a személy beazonosítására kell nekik.

    A szoba scannelt képe is jól tud valakinek jönni. Van a birtokomban egy drága VR headset. Valószínűleg tehetős vagyok és van több nagy értékű dolgom is. A headstből megvan a szoba képe, ablakkal ajtóval. Valamint a biztonsági kamera és az egyéb infrás mozgás érzékelők helye. Mert a kamera felveszi azoknak is a helyzetét (szép kis világító pontokként). A routerből megvan az IP címem ami alapján a lakás címét is meg lehet tudni vagy célzottan támadni a többi eszközömet hátha valahol bejutnak.
    Tőlem mondjuk nagy fogásra nem számíthatnak maximum 700 ezer-1 millió értékben. De ha 100-200 ember adatait összeszedik az szép summa. És ezek csak a kistílű felhasználási módok.

    Azért vagyok felháborodva mert végre lett volna egy headset amire azt mondom hogy megéri beruházni erre ez van. Megint várhatok évekig vagy 2x-es áron beruházok majd egyszer egy HP reverb G2 re...

Új hozzászólás Aktív témák