Hirdetés

2019. március 23., szombat

(#1) antikomcsi

antikomcsi
(PH! kedvence)

Nem értem azt a gyártót, akinek a több, mint 300K-s gépébe nem fér bele egy 120/250 gigás ssd a mai viszonyok mellett. Kár egy ilyennel hazavágni az felhasználó örömét.

(#2) XuChi válasza antikomcsi (#1) üzenetére

XuChi
(PH! addikt)

Profitmaximalizáció :W

Nehogy egy fillértel is kevesebb jusson a dagadék milliárdosok zsebébe!!!

(#3) RacePrivat95

RacePrivat95
(újonc)

Az FX504GM ezért az árért elég tetszetős, ezzel a felszereléssel. :K

(#4) Tsa-bika válasza RacePrivat95 (#3) üzenetére

Tsa-bika
(senior tag)

504-es széria sok kritikát kapott sajnos, szóval óvatosan.

Maximum effort! |BlackBerry user| NBMR

(#5) RacePrivat95 válasza Tsa-bika (#4) üzenetére

RacePrivat95
(újonc)

Linket tudnál küldeni? (Kritikákról)
Köszi!

(#6) Tsa-bika válasza RacePrivat95 (#5) üzenetére

Tsa-bika
(senior tag)

[link]
[link]
Csak keress rá YT-on, google-ben, ajánlom a notebookcheck.net-et is.

(#7) -Faceless-

-Faceless-
(őstag)

Nem azért, de ha ilyen ajánlat kereső cikkről van szó, egy az egyben ugyan ez a nitro 5 windows-al együtt olcsóbb, ugyan ez meg 260k az acershop-ban...

[ Szerkesztve ]

(#8) #41354240

(törölt tag)

ha a gyerkőc nem csak egy helyen szeretné kiélni játékos hajlamait, hanem gyakran átugrana a haverokhoz, vagy elvinné magával a koleszba is wattokon élő kis kedvencét

ez gyönyörű volt

(#9) Banano válasza antikomcsi (#1) üzenetére

Banano
(kvázi-tag)

De lehet meg mindig jobb, mint 320-at elkerni,hogy aztan azert panaszkodjanak,hogy ,,hat de 20 ezer forintert mar 500 gigas ssd-t veszek bele". :))

* Random életbölcsesség ctrl+c ctrl+v *

(#10) pusszycat

pusszycat
(PH! kedvence)

Én megírnám,h megveszem ha tesznek bele ssd-t azt sanyi. ;]

" Minél előbb, annál hamarabb." - by pusszycat. Samsung 860 EVO SSD 500 GB inside :) HUAWEI P Smart - Black - HUAWEI Honor Band 4 - Black

(#11) Geller72

Geller72
(PH! kedvence)

A karácsonyi hajrá előtt. Ennyit a PCX-ről:

Egy hete ez van. Csak szaros előre utalgatással lehet előre fizetni. :(((
(Listát készítesz, kitöltögeted a dolgokat, leokézod. Várod a mailt, amiben megköszönik a megköszönhetőt, és amiben megírják, hogy MAJD jön a fizetési izé. MAJD megjön, elsétálsz a netbankodba (vagy az igaziba) elutalod. Várod, hogy egy újabb mailben visszaigazolják, hogy megérkezett a zsé. És ez még csak a fizetés volt. Kari előtt, a nagy hajrában. Gratulálok, tényleg.

(#12) Samott

Samott
(senior tag)

Az az LG monitor gyalazat. Nem hogy ajanlani, forgalmazni se kellene ilyasmit manapsag. Ha ennyi penz jut ra akkor hasznaltan kell keresgelni.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#13) SonicX

SonicX
(fanatikus tag)

H-s chipset Game(r) pc-ben... így kell eladni az irodai szart magas áron... :W

The Fastest Thing Alive

(#14) Krugszvele válasza SonicX (#13) üzenetére

Krugszvele
(fanatikus tag)

Chipset számít a játékoknál?
Vagy ez olyan mint hogy a ram duálban menjen?

(#15) StLui válasza Geller72 (#11) üzenetére

StLui
(PH! kedvence)

spórolnak 1-2 százalékot, ha utalsz az nekik ingyen van, ha bankkártyával fizetsz az 1-2 %-ba kerül nekik :U

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#16) villamos válasza antikomcsi (#1) üzenetére

villamos
(őstag)

Én direkt olyan gépet kerestem, amiben nem volt gyárilag SSD, viszont m2 foglalat van. Így olyan meghajtót vehettem hozzá amilyet akartam... Persze nem volt 300e...

[ Szerkesztve ]

"Cryptocurrency can't crash soon enough." NaOH + HCl = NaCl + H2O

(#17) kovászos válasza XuChi (#2) üzenetére

kovászos
(lelkes újonc)

Tévedés! A milliárdosok nem dagadékok, ugyanis föltalálták nekik a zsírleszívást.

[ Szerkesztve ]

(#18) Baskiria

Baskiria
(őstag)

Hú az a VA panel micsoda egy fertelem, most voltam kénytelen egy ilyet visszaküldeni elállással, pedig nem divat nálam.

(#19) Tsa-bika válasza villamos (#16) üzenetére

Tsa-bika
(senior tag)

Kb ugyanezzel a szemüveggel nézelődök jelenleg én is, legyen 1060 6Gb + 8. genes I7, az SSD hiánya és a 8Gb memória nem érdekel, mindkettőt megveszem később hozzá. ;)

[ Szerkesztve ]

(#20) flashpointer

flashpointer
(senior tag)

Mediamarktban 315 eurotol van 1070 ha valakit erint (Nemetorszag), en tegnap be is szereztem egyet : )

(#21) akaido válasza antikomcsi (#1) üzenetére

akaido
(PH! addikt)

Nem kell érteni őket....fizetni kell nekik a kasszánál. :)
illetve mégiscsak értjük őket.

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.🚗

(#22) Krugszvele válasza villamos (#16) üzenetére

Krugszvele
(fanatikus tag)

az oké de akkor ne legyen 200 ezer...

(#23) Pete55555 válasza Samott (#12) üzenetére

Pete55555
(PH! kedvence)

A BenQ-n kívül mindkettő hulladék. Bár igaz, az LG semmilyen szempontból nem éri meg, a 25.000-es acer mellett, ami nagyobb, normális felbontása van, és még normális csatlakozója is.

...Szeretem leracsniztatni...

(#24) SonicX válasza Krugszvele (#14) üzenetére

SonicX
(fanatikus tag)

játékoknál éppek nem, de a dual ram igenis sokat számít, a pch inkább csak hogy mindent kihasználhass, és az intel igen is szeret sokmindent letiltani az alsóbb chippekben, amd esetén inkább a max használható portok száma ami eltér, és a legalsóban tiltott a tuning, de ott ez a legkevesebb és legalább olcsó

The Fastest Thing Alive

(#25) repoz

1050 Ti + 7700HQ :F

(#26) Dr. Akula

Dr. Akula
(PH! nagyúr)

"Endless OS"

A FreeDOS már nem menő?

Xbox One X - PS4 - Dell 5491 - i9-9900K, G.Skill Trident Z 32GB 3200/CL14, MSI 2080Ti Lightning Z, ASUS Maximus XI Extreme, Samsung 970Pro 1TB, Corsair K95 RGB Platinum, Logitech GPro, Benq PD3200U, Phanteks Enthoo Elite

(#27) Dr. Akula válasza Geller72 (#11) üzenetére

Dr. Akula
(PH! nagyúr)

Előre soha senkinek!

(#15) StLui:

Nekünk meg a kp kerül pénzbe (felvétel), a kártyázás semmibe.

[ Szerkesztve ]

Xbox One X - PS4 - Dell 5491 - i9-9900K, G.Skill Trident Z 32GB 3200/CL14, MSI 2080Ti Lightning Z, ASUS Maximus XI Extreme, Samsung 970Pro 1TB, Corsair K95 RGB Platinum, Logitech GPro, Benq PD3200U, Phanteks Enthoo Elite

(#28) Dr. Akula

Dr. Akula
(PH! nagyúr)

A 2080Ti-kről már lehet tudni valamit, mi a bajuk, javították-e, miről ismerni fel a hibátlan szériát?

[ Szerkesztve ]

(#29) zooliii válasza Samott (#12) üzenetére

zooliii
(újonc)

A számból vetted ki a szót. :K
Vagy ha már van képük árulni, adnák fele annyi pénzért legfeljebb, 23 rugóért egy vicc, amikor 28-ért újonnan 22 colos IPS paneles FHD-t lehet venni, 3 különböző bemenettel...

(#30) Sub-ZeRo válasza Dr. Akula (#28) üzenetére

Sub-ZeRo
(PH! nagyúr)

miről ismerni fel a hibátlan szériát

Ha megveszed és nálad vagy 7 év múlva megy tönkre. Amúgy meg ha szereted a retro játékokat, mindegy milyen 2080-at veszel. :DDD

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."| Track IR 5.| Honor 8

(#31) Kronos3000

Kronos3000
(senior tag)

LG 20MK400A-B-1366 x 768 (FWXGA)-D-Sub:1db=22 800 Ft :DD

Április 1 ? :)) :)) :O :O

Wasabi...

(#32) pusszycat válasza Dr. Akula (#26) üzenetére

pusszycat
(PH! kedvence)

Ez sokkal keményebb. ;]

" Minél előbb, annál hamarabb." - by pusszycat. Samsung 860 EVO SSD 500 GB inside :) HUAWEI P Smart - Black - HUAWEI Honor Band 4 - Black

(#33) v!ct0y

v!ct0y
(PH! kedvence)

2011 es kiadású kormánykerék kerül 65k ba?? 7 éves a cucc.

(#34) Tsa-bika válasza Dr. Akula (#26) üzenetére

Tsa-bika
(senior tag)

Nem, mert akkor olcsóbban kellene adniuk, hisz "oprendszer nélküli" $$$$$$$$$

[ Szerkesztve ]

(#35) worxland válasza flashpointer (#20) üzenetére

worxland
(őstag)

Zotac Mini. :K

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#36) FoLey-v válasza Baskiria (#18) üzenetére

FoLey-v
(őstag)

Nem mindenkinek jön be. Én pont ilyennel rendelkezem csak GW2270HM változatban és megvagyok vele elégedve és film+videó miatt is ezt választottam IPS helyett,mert ezt ajánlották nekem.

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • Xiaomi Redmi 5 Plus 4/64GB Black Global Version •

(#37) flashpointer válasza worxland (#35) üzenetére

flashpointer
(senior tag)

jaja, en egy asus strixet vettem, nem tudom mi ez a nagy kiszoras de 349-ert hasznalt arban van, kb 110k Huf-ban is, Mo-on meg vagy 180+ lol. Ja es jart hozza 2 AAA jatek is : )

(#38) syberia válasza Dr. Akula (#28) üzenetére

syberia
(PH! kedvence)

Ez egyik béta tesztelő vásárló szerint vannak pici problémák. Mondjuk ő egymás után 3 ReTroXmas Edition kártyát kapott.

(#30) Sub-ZeRo: Space Invaders mikor kapja meg a Ray Tracing effektet? ;]

[ Szerkesztve ]

"A hazug embert hamarabb utólérik, mint a sánta robotot."

(#39) StLui válasza Dr. Akula (#27) üzenetére

StLui
(PH! kedvence)

Nekem ingyenes lenne a felvétel K&H-nál, de ez mindegy is. Tudtommal számtech cuccokra nagyon alacsony az árrés (%-ban) Magyarországon, beépíteni nem tudják az árba, ezért aki, ameddig teheti kerüli a kártyás fizetést, persze szerintem sem nagyon kerülhető ma már, én egyszerűen ott általában nem is vásárolok ahol ez gond, ennyi. Ha más sem vásárol, akkor lesz kártyás fizetés, piac eldönti.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#40) icp1970

icp1970
(senior tag)

Köszi az össze foglalót.

(#41) Sub-ZeRo válasza syberia (#38) üzenetére

Sub-ZeRo
(PH! nagyúr)

Már úgy adták ki, nem kell megkapnia.... ;]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."| Track IR 5.| Honor 8

(#42) Peter13 válasza StLui (#39) üzenetére

Peter13
(senior tag)

Ez OK is, viszont a KP kezelése sem ingyenes. Ha szállítani kell, az is pénzbe kerül, a befizetés úgyszintén...persze ha az üzletmenet megengedi hogy minden, vagy legalább a nagyja pénzügyi forgalom KP-ban menjen (pl. bérlet, beszállítók, esetleg alvállakozók, HR költségek, járulékok), akkor OK, de szerintem ez nehezen megoldható.

"No, I'm not immortal: I'm just not good at dying..."

(#43) pusszycat válasza icp1970 (#40) üzenetére

pusszycat
(PH! kedvence)

Ez most ko moly? ;]

(#44) StLui válasza Peter13 (#42) üzenetére

StLui
(PH! kedvence)

előre utalást várnak, de a befizetés is olcsóbb min a kártya, 0,6%, sajnos a kártya drágább a cégekenek általában

(#45) akaido válasza Samott (#12) üzenetére

akaido
(PH! addikt)

1etértek.
Akkor már használtan veszek egyet, amin legalább egy HDMI csati is van.

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.🚗

(#46) Freiherr

Freiherr
(őstag)

" Áraink megtekintéséhez regisztráció szükséges " na pusztuljatok idióták...
Látom, nagyker.Akkor meg ilyet linkelni marhaság.

[ Szerkesztve ]

XXX

(#47) Pete55555 válasza pusszycat (#43) üzenetére

Pete55555
(PH! kedvence)

Rengetegen el kezdtek most így be szélni írni. Falra tudnék mászni tőle :W

* elkezdtek, beszélni

Nem tudom egyébként ezt így hogy, vagy miért?... Nincs nyelvtan oktatás?

Mondjuk öcsém is (15 éves) írt nekem messengeren: "...idelye..."

Szóval nem is értem miért lepődök meg ezeken :W

...Szeretem leracsniztatni...

(#48) janeszgol válasza Baskiria (#18) üzenetére

janeszgol
(PH! kedvence)

Pedig én is gondolkoztam egy BenQ-n MPVA+ panellel, de aztán megvettem ezt. Sok monitort megnéztem, aztán úgy voltam vele maradok a TN panelnél. Jó lenne 24 col, mint 21.5-22. Ebből megnéztem Asust, LG-t és Acert, és a háttérvilágítás homogenitása győzött. (Nem a tökéletest kerestem, hanem ezekből a legjobbat.)

[ Szerkesztve ]

A női nemnél csak a női igent szeretem jobban.

(#49) CHIPman válasza repoz (#25) üzenetére

CHIPman
(PH! nagyúr)

Mi is a baj az 1050Ti+7700HQ párosítással?

(#50) pepeno1

pepeno1
(lelkes újonc)

A Lenovo Legion Y520 linkjén már nincs termék. Helyette a Lenovo Legion Y530-at nyomatják.

Azért mert a kacsa nem tud úszni, még nem a víz a hülye.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.