Hirdetés

2018. december 19., szerda

(#1) bolondember

bolondember
(MODERÁTOR)

durván néz ki... :U

egy TV tuner és álom... :K

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#2) Balika911 válasza bolondember (#1) üzenetére

Balika911
(PH! nagyúr)

Nekem TN paneles készülék max. a rémálmaimban szerepel, de Te tudod. Azért mutatok valamit: [link]

- ez durván néz ki
- van benne TV tuner
- meg normális panel is

Ráadásul 175K-ból meg lehet venni, ami nem olcsó, de nem is feltétlenül elérhetetlen...

[ Szerkesztve ]

Logitech G PRO Wireless egér eladó

(#3) Khaal

Khaal
(őstag)

50000:1 kontraszt roflmao...
160 fokos betekintési szögek, 10:1 kontrasztnál, újabb lol (mondjuk legalább odaírták milyen kontrasztnál értendő a 160 fok).
Mondjuk mostanában kezdek elnézőbb lenni a TN-es monitorokkal szemben, ha az ember tényleg csak pont szemből ideális pozícióból nézi, akkor talán már egész elfogadható képet adnak.

Balika911: Ez melyik típus? Ez már full-hds?

[ Szerkesztve ]

(#4) Sutty66

Sutty66
(fanatikus tag)

Ez a narancsos keret lenyűgözött :W . Ha csak ilyen van sose lássam. :O

(#5) Sandormaster válasza Balika911 (#2) üzenetére

Sandormaster
(senior tag)

Ez a konfig azzal az űberbrutálfalya kormánnyal eleve ütős :C a monitor meg eleve king :Y
Nekem Samu 940BF-m van és még nincs 2 talán 3 éves és megjelent az utánhúzás :Y mikor meg lett véve akkor csak lestem, hogy "2ms" meg minden, de azóta kicsit kopott az imidzse a szememben, de amúgy nem rossz...

(#6) simonzé válasza Balika911 (#2) üzenetére

simonzé
(PH! addikt)

Aszongya nem elérhetetlen a 175k-s monitor.
Óbazeg ébredj már fel! Annyiból veszel egy plazmatévét, és nem 24 collosat.

A keret színe nem jön be nekem, de a design jól sikerült.

[ Szerkesztve ]

I don't fit in. I fit out.

(#7) csellosi

csellosi
(tag)

Kivancsi vagyok ki fogja elsokent atlepni a 100 000:1 kontrasztaranyt... :)

[ Szerkesztve ]

- Miota dolgozol a cegnel? - Miota megfenyegettek, hogy kirugnak.

(#8) Integra

Integra
(Jómunkásember)

mennyi van még ezekből a téennes panelekből raktáron?!

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#9) adm válasza simonzé (#6) üzenetére

adm
(őstag)

ez egy 32"(~80cm) lcd tv, amit a jó paneljának a full hd felbontásnak, és a számos csatlakozónak és extrának köszönhetően akár monitorként is lehet használni.

balika911: pc desktop mellett működik a tuner kép a képben is?

[ Szerkesztve ]

12core - 24thread - 48gb

(#10) Balika911 válasza simonzé (#6) üzenetére

Balika911
(PH! nagyúr)

Ha azt írod, hogy ennyiből akár három tonna krumplit is vehetek, akkor legalább vicces a hozzászólásod, így csupán gáz.
gy.k.: Igen, annyiból vehetsz egy 40-42" plazmát, 1024x768-as felbontással. Ez monitornak jószerint alkalmatlan, így az érv irrelevánssá válik.

A linkelt képen pedig egy 32" Full HD TV látszik. Ez már simán kiválthat egy monitort (ezért linkeltem be) - ugyanakkor szót nem ejtettem a 24" készülékekről (ezért tettem OFF-ba).
Ezek után úgy érzem, felesleges leírnom, ki az, akinek fel kellene ébrednie! :D

adm:

Ezt nem néztem meg, így nem tudok biztosat mondani róla. Sajnos közben pixelhiba miatt visszavittem a készüléket, visszakaptam az árát, motanában szerzek be egy újat, ha megérkezik, kipróbálom.

[ Szerkesztve ]

(#11) Balika911 válasza Integra (#8) üzenetére

Balika911
(PH! nagyúr)

Nem tudom, de biztos gyártanak belőlük újakat, ha csökkenne a készlet. :)

simonzé:

Közben lehiggadtam, de már nem tudom finomítani az előzőt. Szóval megbántani nem akarlak, de figyelmetlen voltál, nincs igazad, s olyan hangnemben írtál, amin elsőre felkaptam a vizet. :)

(#12) HookR válasza Balika911 (#11) üzenetére

HookR
(PH! addikt)

Nincs szükség finomításra, teljesen igazad van a #10-es hsz.-ban. Simonzé kissé mellé lőtt...

▌ ITX-Box - Project LittleBig: http://goo.gl/5b1ul  ▌ www.16personalities.com ▐

(#13) schwartz

schwartz
(PH! addikt)

24'' TN+film. Aha, nagyonjo lesz... :U

(#14) tupacamaru válasza Balika911 (#11) üzenetére

tupacamaru
(PH! kedvence)

Tudnál pár szót, észrevételt, tapasztalatot írni az új "monitorodról" ide?? [link]

A monitor dizájnja tényleg jó, de a keret színe az nem az igazi. Igaz hogy jól néz ki de mondjuk játék közben zavaró lehet. :B

[ Szerkesztve ]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!.................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#15) Balika911 válasza tupacamaru (#14) üzenetére

Balika911
(PH! nagyúr)

[link] ;)

Ha van további kérdésed, akkor privátban szívesen válaszolok.

(#16) Produkció válasza tupacamaru (#14) üzenetére

Produkció
(senior tag)

én már több mint féléve samsung 37M87en nyomom, közelről is gyönyörű képe van, viszont játéknál benyomom 4:3ba ha látni is akarok valamit:D....igaz autós játékoknál előnyös a szép nagy kép közelről, fpsnál hátrány, oda max 24".....

Az autónak 3 betűből áll a neve: BMW!!!!! BMW E36 M3 3.2 a PRODUKCIÓ :P

(#17) waverider válasza bolondember (#1) üzenetére

waverider
(senior tag)

egy TV tuner és álom...

Na igen, ha az benne lenne, már talán cserélném is... :))

Informatikus csemete mondókája: ZIP ZIP csóka, vak vARJúcska. A Windows 2 dologtól akadhat ki: az egyik önmaga, a másik bármi más. Donald billentyűzetet használ, Mickey egeret. A WORD elszáll, az írás megmarad.

(#18) k.t.a. válasza Balika911 (#10) üzenetére

k.t.a.
(senior tag)

Samsung 40M87BD-t láttam 180eFt körül, és ez nem is olyan rossz pchez sem. Tudom mert a 37"-os tesója figyel előttem. Szóval én nem vennék 175-ből 24"-est. Amúgy egy samu 970p-ről váltottam ami ugyen SPVA paneles, de hogy őszinte legyek nem akkora érvágás gyengébb panellel játszani, mozizni, netezni. Sőt én még 3Dzek is néha. Azt meg megnézném melyikőnknél nagyobb élmény filmet nézni vagy játszani. A felbontás értelemszerően FullHD 1920x1080.

Produkció

Nem értem miért veszed vissza 4:3-ra. Én is ugyanolyat használok mint Te és lén élvezem a 16:9-et (vagy 16:10 már nem is tudom). Szerintem fps-nél is előny a nagyobb vízszintes látótér. Lehet nem játszom elég régi játékokkal de nálam nincs sehol sem torzulás ha az lenne az indok amiért úgy játszol.

[ Szerkesztve ]

(#19) Balika911 válasza k.t.a. (#18) üzenetére

Balika911
(PH! nagyúr)

Olvasd át újra; én is a TV-k mellett érveltem!

(#20) sztyui2

sztyui2
(őstag)

Nekem ebből a design-ból inkább a gépház tetszik nagyon, de a monitor se rossz. Bár inkább venném a samsung 24"-os hasonló árú,fekete monitorját.

(#21) nLali

nLali
(senior tag)

Képen nagyon jól mutat, itthonra feketébe kéne :U

"Aki háromszor egymás után megnyeri az Év Újonca díjat, az örökre hazaviheti!"

(#22) Dr_Syrex

Dr_Syrex
(senior tag)

rosszul éppen nem néz ki, de tudásához képest kicsit drága. :U

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#23) Chaser

Chaser
(Jómunkásember)

Azt nem értem mért nem 1920x1080 a felbontás, és mért csak 2 év garival adják.
Tvnek ilyet nem vennék, 82 centis philipset vettem 1.5-2 hónapja, TN paneles, betekintési szögben is csúnyán veri a monitorokat. PC-ről csak 1024x768-at tud, de fullHD majd 3-4 év múlva fog érdekelni esetleg.

szer: 100k volt a philips

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_

(#24) tob!as

tob!as
(tag)

TN+Film meg 24" .... többet nem is érdemes hozzáfűzni a témához szerintem. DELL 2408 110nettó nagyker ár. Nem egy ökör ára, ha már valaki moncsira kiad 100ezeret, akkor adjon ki rá plusz 30 ezret hogy tényleg kapjon egy normális kijelzőt, amitől egy jó darabig nem fog megvállni.

(#25) arty válasza tob!as (#24) üzenetére

arty
(PH! addikt)

hozol nekem? és másnak?

a cikkben szereplő acer meg nagykernetto 65 és megint ott a különbség... jajj...

stadion, kisvasút, freemail

(#26) gábbor válasza Balika911 (#2) üzenetére

gábbor
(tag)

Szép... 175e-res monitor, egy 1-2e forintos igénytelen asztalra téve... nagyon szép.

(#27) worxland válasza gábbor (#26) üzenetére

worxland
(őstag)

Szerinted az az asztal 1-2k? :C
Nem voltál mostanában boltban, ugye? :))

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#28) Eagl3 válasza gábbor (#26) üzenetére

Eagl3
(PH! kedvence)

Most komolyan.... nem tök mindegy neked, h. mien asztal van a képen? Gondolom kényelmi szempontok miatt van azaz asztal de a te kedvedért biztos vesz egy tulipán fából készült antik műremeket.

(#29) pintyesz válasza csellosi (#7) üzenetére

pintyesz
(senior tag)

Már meg is 10Xezték!
1.000.0000:1 kontrasztarány

[ Szerkesztve ]

Format C:...YES or CONTINUE? :))

(#30) oettinger01 válasza pintyesz (#29) üzenetére

oettinger01
(őstag)

10.000:1 meg az 1.000.000:1 már szemnek teljesen mindegy itt csak a számokkal sokkolják az embert, hogy ki a fasza gyerek ;]

A széles mosoly titka, VTEC szelep nyitva!

(#31) Miky68

Miky68
(újonc)

Hali.
Valki vett már ilyen monitort .Kiváncsi :B lennék a véleményére.88000ért is van most már,vajon megéri a befektetést?Mostani monitoron Acer Al1951B/anno jó drágán vettem de a mai napig nem volt vele semmi baj/kop,kop.....
Üdv néktek:Miky :R

Az élet egy szar játék de a grafikája nagyon ott van...

(#32) Franklin válasza Miky68 (#31) üzenetére

Franklin
(PH! addikt)

Pár napos a PH-s teszt róla: [link]

A témához tartozó fórumban találsz olvasói véleményeket is.

(#33) Miky68 válasza Franklin (#32) üzenetére

Miky68
(újonc)

THX a választ.Sikerült döntenem :K ACER leszz befutó.

Az élet egy szar játék de a grafikája nagyon ott van...

(#34) Lujgi

Lujgi
(tag)

Nekem is ilyen monitorom van kicsit több mint 1 éve,és egyáltalán nem bántam meg,csak jókat tudok róla mondni.

Ha valaki ír neked privát üzenetet,tiszteld meg azzal,hogy minimum válaszolsz neki!

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.