Hirdetés

2017. augusztus 23., szerda

(#1) Yodafon

Yodafon
(fanatikus tag)

Nem rosszak ezek a projik csak ne lennének olyan drágák :S

It's time to kick ass and chew bubble gum. And I'm all out of gum.

(#2) flexxx2

flexxx2
(senior tag)

Akkor most az XPR se ad sokat a FHD-hoz képest? Így nagyon messze lesz még jó 4K elérhető áron :(

(#3) gege547 válasza Yodafon (#1) üzenetére

gege547
(kvázi-tag)

Inkább veszek ilyen projektort mint egy 3 milliós papír tv-t.

(#4) -RARA- válasza flexxx2 (#2) üzenetére

-RARA-
(senior tag)

Hát elnézve az eddigi "gyors" 4k projektor terjedési tempót, szerintem még kb 5 év mire beesik 1 milla alá az első natív 4k projektor. :(((
Pedig nagyon lecserélném már a FullHD-t. Filmre mondjuk ez is tökéletes (nekem) de játékokhoz nagyon kéne a nagyobb felbontás... :O

[ Szerkesztve ]

A 7. napon a mindenható megteremté az embert. A 8. napon az ember megteremté a mindenható Google-t.

(#5) IamMenyus

IamMenyus
(tag)

A cikkíró lehet h zokon fogja venni, de ez így értelmetlen cikk lett egy jó kis teszt helyett.

Én xpr-es 4k-t nézek otthon uhd bd forrásról, amit teszteltünk a natív 4k-s sony ellenében is rendes forrásról.
Az xpr megoldás élességben és részletekben jobb volt mint a natív, csak a kontrasztja nagyon harmatgyenge, emiatt a sötét jeleneteknél az xpr-es dlp sokkkal gyengébb volt..

(#6) Daywalker válasza IamMenyus (#5) üzenetére

Daywalker
(HÁZIGAZDA)

Nem veszem zokon. Beleírtam, hogy nem láttunk natív 4K-st, így nem fogok olyanról véleményt mondani látatlanban, amit nem ismerek. Illetve rendes forrás és vászon sem volt hozzá. Nem is volt cél egy rendes tesztet írni, csak amolyan bemutató volt a cél, hogy van az Acernek ilyen is. Majd ha legközelebb lesz idő rákészülni, akkor lesz tesztelve.

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.