Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Envo_

    aktív tag

    válasz CsonkaImo #14 üzenetére

    Ezért kell a fent sorolt termékekben megbízni, amelyek nem csak rányomják a matricát és megkétszerezik az árat.

    Chivas Regal effektus (mondjuk egy kicsit ez más kontextus de hasonló), ha egy terméket megveszel azért mert drága, de moslék márka és minőség, az a te saját szegénységi bizonyítványod, hogy nem néztél utána. Ebben a gondolatmenetedben is megmutattad azt amit pont kifogásoltam. Képtelen vagy elvonatkoztatni azoktól a gyártóktól és termékektől, amelyeket figyelembe sem kéne venni, amikor a témáról tárgyalunk.

    Képzeld el, hogy én beszélek az iPhone-ról vagy a OnePlus-ról, ami mennyire egy jól összerakott okostelefon, erre neked meg az a válaszod, hogy "pfff, az okostelefonok nagy része amúgy is csak kínai moslék koppintás túlárazva, az egész okostelefon ipar egy rák". Csak mert az emberek 90%-a ezen a fórumon habzó szájjal nekiugrik a Gamer kifejezésnek, miközben egyetlen épkézláb TÉNYLEGESEN ezzel foglalkozó márkával még csak érintés szintjén sem találkozott, nem hogy huzamosabb ideig használja. Ha a "Genius predator pussyslayer 5000" egérrel kellene nekem is összekössem a gamer kifejezést, az egy torz és nem reprezentatív tapasztalat.

    Ha van egy konkrét termék, vagy termékcsalád egy márkán belül, akkor azt kéne kifogásolni, nem pedig az egész kategóriát kompletten megpecsételni, amely kategóriának ezek a szégyen-termékei.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák