Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz Peak #27 üzenetére

    Érdekes, mikor az EC-CO-ban voltam egy memória bővítésen, pont előttem küldtek el egy idős nénit, mert bevitte azon gépét, amibe inkompatibilis memóriát tettek bele, amitől jól tudjuk semmi baja nem lesz a gépnek, mint utólag kiderült nem is lett. Csak azért elküldték, hogy ez jótállásvesztéssel jár, de azért próbálja meg gariztatni. Erről így ennyit. Ha nem a saját fülemmel hallom..., de sajnos én hallottam személyesen.... (Igaz ez 2 éve volt, azóta lehet hogy változtak az idők)

    A dezinformálást SOHA nem az Aceresek teszik, hanem a kedves fórumozók.

    Akkor lehet az EC-CO volt tájékozlatlan az ügyben... (Valljuk be őszintén, ugye nem gondolja komolyan senki, hogy egy hivatalos szerviz tájékozatlan... Halkan jegyzem meg...)

    Belenyúlhatsz olyan szintig, amelyre az amúgy is tervezett burkolás engedélyez.
    Azaz ha van külön 1-2 csavarral eltávolítható burkolati elem, amely alatt pl. memóriát vagy HDDt találsz, azt nyugodtan bővítheted, cserélheted, csak az eredeti alkatrészt meg kell tartanod a garanciális idő hosszáig, mert ha bármilyen probléma akad, és te ki akarod cseréltetni a géped, a gyártó jogosan követelheti vissza az eredeti alkatrészt, hiszen ő úgy értékesítette.

    Ez hol van leírva? Nekem van Acer gépem nem találtam sehol, a jótállási jegyen...

    Köszönöm, ha ez hivatalos, akkor OK, de én nem találtam.

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák